Piotr Borowiak

Czy to Twoja firma?

Piotr Borowiak praca

Gdańsk

Witajcie w świecie Piotra Borowiaka, gdzie pasja i profesjonalizm idą w parze z różnorodnością i jakością. Nasza firma, zlokalizowana w sercu malowniczego Gdańska, jest kwintesencją przedsiębiorczości, która przenika przez wiele sektorów rynku, dostarczając naszym klientom nie tylko produkty, ale także unikalne doświadczenia.

Nasza historia zaczyna się od produkcji soków z owoców i warzyw – tutaj każdy owoc jest starannie wybierany, aby zapewnić najwyższą świeżość i naturalność naszych napojów. To nasza wizytówka, która otworzyła drzwi do dalszego rozwoju i poszerzania naszych horyzontów.

W naszej ofercie znajdziecie również detaliczną sprzedaż ryb, skorupiaków i mięczaków – świeżość i jakość to słowa kluczowe, które przyświecają nam każdego dnia. Nasze usługi pocztowe i kurierskie gwarantują szybkość i niezawodność, a działalność gastronomiczna to symfonia smaków, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Jako firma, która rozumie potrzeby rynku, oferujemy również doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Rozumiemy, jak ważna jest skuteczna komunikacja, dlatego zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży miejsca na cele reklamowe. Nasze badania rynku i opinii publicznej dostarczają cennych wskazówek, które pomagają naszym klientom kształtować strategie biznesowe.

Fotografia to nasza pasja, która pozwala uchwycić wyjątkowe momenty i emocje. A dla tych, którzy szukają odrobiny emocji, nasza działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie.

W Piotr Borowiak Gdańsk, każdy dzień to nowe wyzwanie i okazja do doskonalenia naszych usług. Chociaż nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy szeroko rozpoznawanymi certyfikatami, nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości mówi samo za siebie.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze usługi mogą wspierać Wasze cele i pasje. W Piotr Borowiak Gdańsk, każdy klient jest dla nas inspiracją do ciągłego rozwoju i poszukiwania nowych, lepszych rozwiązań. Dołącz do naszej historii i stań się częścią czegoś wyjątkowego.

Piotr Borowiak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Piotr Borowiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piotr Borowiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Piotr Borowiak

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Piotr Borowiak - oferty archiwalne

  • Kasjer - Sprzedawca w sklepie Żabka

    • Gdańsk
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 24-28 zł / godz.
    • Poszukuję pracownika do sklepu Żabka, który znajduję się bardzo blisko Dworca Głównego w Gdańsku (ul. Jana Heweliusza)

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta wg standardów sieci Żabka
      • wykładanie towaru
      • prace porządkowe
      • przygotowywanie przekąsek na ciepło

      Wymagania

      • dyspozycyjność
      • punktualność
      • chęć do pracy
      • aktualne badania SANEPIDU będą dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • szkolenie na miejscu,
      • przewidywana premia za spełnianie wymogów oraz standardów.

Pracodawcy w Gdańsku