Czy to Twoja firma?

Gastrodip sp. z o.o. praca

Lublin

Jesteśmy Gastrodip – miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza historia rozpoczęła się niedawno, bo w październiku 2021 roku, ale już od pierwszych dni działalności stawiamy na rozwój i doskonalenie tego, co robimy. W styczniu 2022 roku zapisaliśmy kolejny ważny rozdział w naszej firmowej kronice, który był krokiem w stronę dalszego rozwoju i ugruntowania naszej obecności na rynku.

Chociaż nie możemy podzielić się wieloma szczegółami na temat naszej branży i oferty, to możemy zapewnić, że nasze działania są prowadzone z pasją i zaangażowaniem. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem jakości i innowacyjności. Nasze korzenie są głęboko zakorzenione w Lublinie, a nasze aspiracje sięgają daleko poza lokalny rynek.

Jako firma, która jest w początkowej fazie swojego rozwoju, skupiamy się na budowaniu solidnych fundamentów dla przyszłych sukcesów. Wierzymy, że kluczem do osiągnięcia wyjątkowości jest ciągłe poszukiwanie doskonałości i nieustanne dążenie do bycia lepszym w każdym aspekcie naszej działalności.

Nasza wizja to tworzenie wartości nie tylko dla naszych klientów, ale i dla społeczności, w której działamy. Chociaż nie możemy teraz podzielić się naszą misją i wartościami, to możesz być pewien, że kierujemy się zasadami, które są odzwierciedleniem naszego zaangażowania w to, co robimy.

Zapraszamy do śledzenia naszej historii, gdyż jesteśmy przekonani, że najlepsze rozdziały naszej opowieści dopiero przed nami. Wspólnie możemy tworzyć przyszłość, która będzie smakować sukcesem na każdym kroku.

Gastrodip Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Gastrodip Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gastrodip Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Mapa Gastrodip Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Adres rejestrowy

Praca Gastrodip Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Pracownik Punktu Bafra Kebab Orkana

    Gastrodip Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
    • Lublin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 20-21 zł / godz.
    • Poszukujemy pracowników do nowo otwierającego się punktu BAFRA Kebab. Należymy do największej sieci Street Food w Polsce.

      Praca będzie polegała na przygotowywaniu posiłków, obsłudze klienta i utrzymaniu czystości na punkcie.

      Mile widziani również studenci.

      Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

      Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

      Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie posiłków,
      • Obsługa klienta,
      • Utrzymanie czystości w punkcie.

      Wymagania

      • Chęci do pracy,
      • Pozytywne nastawienie,
      • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
      • Umowa zlecenie,
      • Pełne szkolenie (doświadczenie mile widziane),
      • Możliwość zdobycia doświadczenia w gastronomii,
      • Rabaty na posiłki,
      • Elastyczny grafik.

Pracodawcy w Lublinie