Czy to Twoja firma?

GLOBALWAY sp. z o.o. praca

Gdańsk

Jesteśmy Costway - miejscem, gdzie innowacja i jakość idą w parze z doskonałą obsługą klienta. Nasza historia w Polsce rozpoczęła się w 2018 roku, a już dwa lata później, w 2020, otworzyliśmy sklep internetowy Costway.pl, by jeszcze bardziej zbliżyć się do naszych klientów. W 2021 roku z dumą otworzyliśmy nasze centrum logistyczne w Przejazdowie pod Gdańskiem, co było kolejnym krokiem w rozwoju naszej marki.

Nasza oferta jest szeroka i różnorodna, obejmując ponad 20 głównych kategorii produktów. Od mebli, przez sprzęt AGD, aż po produkty outdoorowe i narzędzia - każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko to jest możliwe dzięki pracy ponad 200 menadżerów produktu z Hooya Group oraz wykwalifikowanych pracowników działów jakości, którzy dbają o to, by nasze produkty zawsze spełniały najwyższe standardy.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności - Costway jest marką rozpoznawalną w Ameryce Północnej, Europie i Australii. Nasze centrum logistyczno-transportowe w Gdańsku i Przejazdowie, o łącznej powierzchni około 57 tysięcy metrów kwadratowych, to nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala nam na szybką i sprawną dystrybucję produktów na całym kontynencie europejskim.

Misja "Twój rozwój jest naszą misją" jest dla nas nie tylko sloganem, ale zobowiązaniem. Dążymy do tego, by każdy klient czuł się wysłuchany i doceniony, a nasza profesjonalna obsługa klienta zawsze służy pomocą i doradztwem. Wierzymy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem.

Jesteśmy Costway - Twoim partnerem w świecie wysokiej jakości produktów i usług. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rozwijającej się społeczności. Razem możemy więcej!

GLOBALWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy GLOBALWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GLOBALWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GLOBALWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

GLOBALWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GLOBALWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    GLOBALWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Przejazdowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Rozładunek i załadunek towaru. Kompletowanie towarów zgodnie ze specyfikacją i przygotowywanie produktów do wysyłki. Przyjmowanie towarów na magazyn. Inne zlecone prace magazynowe. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00/7.00-14.00/15.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Umiejętność pracy w zespole. Samodzielność. Dobra organizacja pracy własnej. Skurpulatność i odpowiedzialność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 do 4 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . Możliwość dobrania zestawu benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, posiłki regeneracyjne,
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Wymagania

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: . Możliwość dobrania zestawu benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie prywatn

Pracodawcy w Gdańsku