Kamil Mojek

Kamil Mojek

Sklep spożywczy

Kamil Mojek najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kasjer Szczecin
w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Kamil Mojek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kamil Mojek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierownik Recepcji

    OŚRODEK WCZASOWO-SANATORYJNY STOCZNIOWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Pogorzelica
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Kamil Mojek

Adres rejestrowy

Dane firmowe i kontaktowe - Kamil Mojek

Pełna nazwa
KAMIL MOJEK
ul. Bolesława Krzywoustego 53 70-317 Szczecin
NIP
8513188119
REGON
362735474
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.06.2019
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.32.Z Produkcja soków z owoców i warzyw

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.11.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów
  • 46.17.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 46.18.Z Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
  • 46.19.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
  • 47.23.Z Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.32.Z Działalność taksówek osobowych
  • 53.20.Z Pozostała działalność pocztowa i kurierska

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
  • 56.30.Z Przygotowywanie i podawanie napojów

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.19.Z Pozostałe pośrednictwo pieniężne
  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów
  • 64.99.Z Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  • 68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 73.12.B Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych
  • 73.12.D Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach
  • 73.20.Z Badanie rynku i opinii publicznej
  • 74.20.Z Działalność fotograficzna

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 92.00.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z GRAMI LOSOWYMI I ZAKŁADAMI WZAJEMNYMI

Uprawnienia

  • 2019-06-04, 2024-07-31, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, punkcie handlowym Bolesława Krzywoustego 53 /U6; 70-317 Szczecin, Urząd Miasta Szczecin
  • 2019-06-04, 2024-07-31, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18 % zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, punkcie handlowym Bolesława Krzywoustego 53 /U6; 70-317 Szczecin, Urząd Miasta Szczecin
  • 2019-06-04, 2024-07-31, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, punkcie handlowym Bolesława Krzywoustego 53 /U6; 70-317 Szczecin, Urząd Miasta Szczecin
  • 2020-10-29, 2035-10-28, Licencja na przewóz taksówką, Urząd Miasta Szczecin
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Kamil Mojek - oferty archiwalne

  • Sklep spożywczy w centrum Szczecina zatrudni studentów

    Kamil Mojek
    • Szczecin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 20-22 zł / godz.
    • Sklep Żabka w centrum Szczecina poszukuję studentów chętnych do pracy .

      Zakres obowiązków

      Obsługa Klienta

      Dokładanie towaru

      Przyjmowanie dostaw

      Robienie wypieków

      Dbanie o czystość sklepu

      Wymagania

      -Księżeczka sanepidowska

      -Ważną karte studenta- Punktualność

      -Miłej obsługi klienta

      Oferujemy

      -Stałe i terminowe wynagrodzenie + premie

      -Pracę dwuzmianową (Możliwość dogadania się które godziny studentowi pasują )

      -Miły i zgrany personel

      -Stałą pracę

Pracodawcy w Szczecinie