Czy to Twoja firma?

ZERKE sp. z o.o. praca

Płock

Działalność agencji pracy tymczasowej

ZERKE Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia praca fizyczna logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZERKE Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZERKE Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZERKE Sp. z o.o.

Siedziba główna

ZERKE Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ZERKE Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Miedzyrzec Podlaski
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZERKE Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Gąbin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prace polegające na konfekcjonowaniu , pielęgnacji i balotowaniu roślin, cięciu korzenia oraz związanych z tym prac porządkowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Płocku