Czy to Twoja firma?

Ar-Glob Arkadiusz Margol praca

Zamość

Od momentu naszego debiutu na rynku w majowym świetle roku 2014, Ar-Glob Arkadiusz Margol wyznacza ścieżki w przestrzeni kurierskiej, handlu i transportu. Z sercem bijącym w rytmie malowniczego Zamościa, nasza firma prężnie rozwija swoje usługi, zawsze stawiając na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów.

Nasza oferta to mozaika usług, które zaspokajają zarówno codzienne, jak i specjalistyczne potrzeby. Zajmujemy się zbieraniem przesyłek, paczek i listów, co czyni nas solidnym punktem kontaktu dla wszystkich, którzy oczekują niezawodności i terminowości. Dzięki naszym specjalistycznym zleceniom budowlanym, wnosimy trwały wkład w rozwój infrastruktury i prywatnych inwestycji.

Jesteśmy także blisko ludzi – nasza sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych odpowiada na codzienne potrzeby pielęgnacyjne, a nasze sklepy internetowe i wysyłkowe oferują wygodę zakupów bez wychodzenia z domu. W dziedzinie transportu drogowego towarów i usług wspomagających transport lądowy, gwarantujemy, że każda paczka dotrze na czas i w nienaruszonym stanie.

Nie zapominamy o rozrywce – nasza działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki przynosi uśmiech i radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym. To nasze zaangażowanie w jakość życia naszych klientów sprawia, że każdego dnia dążymy do bycia więcej niż tylko firmą – staramy się być zaufanym partnerem w codziennym życiu.

Chociaż nie możemy się pochwalić wszystkimi detalami naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, nasza aktywna działalność gospodarcza od 2014 roku jest świadectwem naszej stabilności i zaangażowania w dostarczanie usług najwyższej jakości. W Ar-Glob Arkadiusz Margol wierzymy, że nasza praca mówi sama za siebie, a zadowolenie klientów jest najlepszym miernikiem naszego sukcesu.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy więcej!

Ar-Glob Arkadiusz Margol najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kurier Zamość
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Ar-Glob Arkadiusz Margol

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ar-Glob Arkadiusz Margol

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ar-Glob Arkadiusz Margol

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Ar-Glob Arkadiusz Margol
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Marki

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Ar-Glob Arkadiusz Margol - oferty archiwalne

  • Kierowca Sieradz

    • Sieradz
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 2 800-3 500 zł / mies.
    • Poszukujemy kierowcy kategorii B na stanowisko: Kierowca-kurier w mieście Sieradz.

      Zapraszam do przesyłania CV.

      Zakres obowiązków

      Kierowca-kurier w mieście Sieradz

      Wymagania

      • punktualność
      • znajomość topografii miasta
      • szybkie przyswajanie wiedzy

      Oferujemy

      • pracę od poniedziałku do piątku
      • samochód i telefon służbowy
      • umowę zlecenie

Pracodawcy w Zamościu