Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Słubicach praca

Słubice

Witajcie w naszej społeczności! Jesteśmy Szkołą Podstawową nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Słubicach, placówką z ponad półwieczną tradycją, która rozpoczęła swoją edukacyjną misję 1 września 1967 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, aby zapewnić naszym uczniom najlepsze warunki do nauki i wszechstronnego rozwoju.

Jako członkowie sieci szkół promujących zdrowie, kładziemy duży nacisk na zdrowy styl życia i edukację prozdrowotną. Wierzymy, że dobre samopoczucie jest kluczowe dla efektywnego uczenia się, dlatego nasze działania są zawsze ukierunkowane na dobro naszych uczniów.

Nasza oferta edukacyjna to nie tylko wysokiej jakości nauczanie na poziomie podstawowym, ale również bogaty program zajęć pozalekcyjnych. Uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i talenty w kółkach matematycznych, językowych, przyrodniczych, informatycznych, muzycznych i wielu innych. Dzięki temu każdy dzień w naszej szkole to nowa przygoda i okazja do odkrywania świata.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej współpracy, w tym z udziałem w projektach polsko-niemieckich, które otwierają naszych uczniów na nowe kultury i perspektywy. To doświadczenie wzbogaca naszą społeczność i przygotowuje młodych ludzi do życia w globalnym świecie.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Słubicach to miejsce, gdzie bezpieczeństwo i przyjazna atmosfera idą w parze z kompleksową opieką pedagogiczną. Stawiamy na program przyjazny dzieciom i środowisku, co sprawia, że nasi uczniowie czują się u nas jak w domu.

Zapraszamy do poznania naszej szkoły bliżej i dołączenia do naszej ciepłej i dynamicznej społeczności. Razem tworzymy przestrzeń, w której każde dziecko ma szansę na sukces i rozwój w duchu szacunku oraz wzajemnego wsparcia.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Słubicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Słubicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Słubicach

Mapa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Słubicach

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Słubicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Słubicach - oferty archiwalne

  • Nauczyciel nauczania początkowego

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Słubicach
    • Słubice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      nauczanie początkowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 046 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Słubicach