Czy to Twoja firma?

FOLIAREX sp. z o.o. praca

Słubice

Od ponad trzech dekad FOLIAREX kreuje przestrzeń wokół domów i ogrodów, dostarczając produkty, które nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale również wpisują się w estetyczny krajobraz współczesnej architektury. Nasza historia zaczęła się w 1990 roku w Poznaniu, gdzie zrodziła się wizja firmy, która dziś jest uznawanym liderem na polskim rynku w branży budowlanej i ogrodniczej.

Jesteśmy dumni z naszej szerokiej oferty, która obejmuje systemy rynnowe, akcesoria dachowe, membrany, folie budowlane, opakowaniowe, ogrodnicze, a także geomembrany i geotkaniny. Nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencji dzięki nowoczesnemu designowi, funkcjonalności oraz prostocie i szybkości montażu. Długotrwałe użytkowanie naszych rozwiązań jest dla nas priorytetem, co potwierdzają liczne certyfikaty ISO.

W FOLIAREX wierzymy, że jakość, elastyczność i doświadczenie to fundamenty, na których budujemy naszą markę. Każdy produkt, który opuszcza nasze linie produkcyjne, jest wynikiem zaangażowania i wiedzy naszych pracowników, którzy z pasją podchodzą do swoich zadań. To właśnie ludzie są sercem FOLIAREX i to dzięki nim możemy elastycznie reagować na zmieniające się potrzeby rynku.

Nasze zaangażowanie w innowacyjność i ciągłe doskonalenie produktów jest widoczne w każdym detalu. Dział doradztwa technicznego i kontroli jakości to nasza odpowiedź na potrzebę zapewnienia klientom wsparcia na najwyższym poziomie. Rozumiemy, że budowa lub renowacja domu to ważne przedsięwzięcie dla każdego z naszych klientów, dlatego stawiamy na otwartą komunikację i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Jakość naszych produktów i usług to nasza wizytówka, a elastyczność w działaniu pozwala nam na utrzymanie pozycji lidera. W FOLIAREX jesteśmy przekonani, że tylko ciągłe dążenie do doskonałości i zrozumienie potrzeb naszych klientów pozwoli nam na dalszy rozwój i utrzymanie zaufania, którym nas obdarzają.

Zapraszamy do świata Foliarex, gdzie jakość, innowacyjność i doświadczenie tworzą produkty, które służą przez lata.

FOLIAREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika badania i rozwój praca fizyczna

Oferty pracy FOLIAREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FOLIAREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FOLIAREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

FOLIAREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FOLIAREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    FOLIAREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Słubice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa i nadzór urządzeń do wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Słubicach