Yachtaman Marine Tomasz Senko

Czy to Twoja firma?

Yachtaman Marine Tomasz Senko praca

Białe Błota

Witaj na pokładzie Yachtaman Marine – miejscu, gdzie pasja do żeglarstwa spotyka się z profesjonalizmem i doświadczeniem. Od naszego założenia 9 kwietnia 2021 roku, z sercem związanym z malowniczymi Białymi Błotami, stawiamy na kurs, który definiuje jakość i zaufanie w świecie morskich przygód.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom szeroki wybór osprzętu żeglarskiego, który sprosta oczekiwaniom zarówno amatorów, jak i doświadczonych wilków morskich. Nasze silniki manewrowe, sprzęt ratunkowy, w tym tratwy ratunkowe, czy liny żeglarskie, to tylko początek listy produktów, które u nas znajdziesz. Rozumiemy, że żeglarstwo to nie tylko sport – to styl życia, dlatego w naszym asortymencie nie zabrakło odzieży żeglarskiej i elektroniki jachtowej, która zapewni komfort i bezpieczeństwo podczas każdej wyprawy.

W Yachtaman Marine wiemy, jak ważne jest dopasowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb. Dlatego też oferujemy usługi szycia żagli, w tym regatowych do jachtów klasy Omega oraz pokrowców do żagli lazy jack, które są szyte na miarę Twoich oczekiwań.

Nasza oferta to nie tylko produkty – to przede wszystkim doświadczenie i wiedza, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zaangażowaniu i dbałości o detale, każdy żeglarz znajdzie u nas coś dla siebie.

Zapraszamy do Yachtaman Marine, gdzie tradycja żeglarska łączy się z nowoczesnością, a każdy klient jest dla nas jak członek załogi. Razem możemy zdobywać nowe horyzonty i cieszyć się wolnością, jaką daje wiatr w żaglach. Dołącz do naszej morskiej przygody już dziś!

Yachtaman Marine Tomasz Senko najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Yachtaman Marine Tomasz Senko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Yachtaman Marine Tomasz Senko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Yachtaman Marine Tomasz Senko

Siedziba główna

Praca Yachtaman Marine Tomasz Senko - oferty archiwalne

  • Zatrunimy sprzedawcę do pracy w sklepie internetowym

    • Białe Błota
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 010-3 010 zł / mies.
    • W związku z rowojem firmy poszukujemy pracownika do obsługi klienta w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy prężnie rozwijającą sie firmą zajmującą się sprzedażą oraz dystrybucją osprzętu żeglarskiego, sprzętu ratunkowego, wyposażenia łodzi, jachtów i statków oraz produktów zwiazanych z branżą morską.

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało między innymi:

      - Obsługa klienta

      - Sprzedaż produktów związanych z branżą żeglarską

      - Pakowanie przesyłek

      - Przyjmowanie towaru

      - Dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru

      - Przyjmowanie i obsługa zwrotów

      - Utrzymywanie dobrego kontaktu z klientem

      Wymagania

      - Samodzielność

      - Zaangażowanie

      - Znajomość komputera w tym programów sprzedażowych, pakietu Office itp.

      - Doświadczenie w pracy z klientem

      - Doświadczenie w pracy w handlu

      - Jeżeli jesteś osobą, która szybko się uczy znajomość branży nie jest przez nas wymagana, ale będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie. Wolne weekendy i święta.

Pracodawcy w Białych Błotach