Czy to Twoja firma?

PPHU REM MARCO s.c. Remigiusz Cieślewicz, Leszek Cieślewicz praca

Białe Błota

Witajcie w świecie słodkości Rem Marco, gdzie tradycja wypieku ciast łączy się z pasją i zaangażowaniem. Nasza historia rozpoczęła się w 2006 roku w malowniczych Białych Błotach, gdzie do dziś tworzymy nasze wyjątkowe wyroby ciastkarskie. Jesteśmy firmą, która z dumą nosi nazwiska naszych założycieli - Remigiusza i Leszka Cieślewiczów, którzy są nie tylko wspólnikami, ale przede wszystkim strażnikami jakości i tradycji.

Nasze ciasta, torty i ciastka to prawdziwe dzieła sztuki cukierniczej, które powstają z myślą o najbardziej wymagających smakoszach. Każdy produkt jest dla nas wyjątkowy, dlatego do ich przygotowania wykorzystujemy wyłącznie składniki najwyższej jakości. Nasze sprawdzone receptury to sekret niepowtarzalnego smaku, który od lat cieszy się uznaniem naszych klientów.

W Rem Marco wierzymy, że profesjonalna obsługa i współpraca z kontrahentami są równie ważne, jak doskonały smak naszych wyrobów. Dbamy o to, by każde spotkanie z naszymi ciastami było niezapomnianym doświadczeniem, a nasze sklepy firmowe stały się miejscem, do którego chce się wracać.

Nasza konkurencyjna przewaga to nie tylko tradycyjne kremy, wyśmienita czekolada czy doskonale dobrane owoce, ale również niezwykła staranność, z jaką tworzymy detale naszych ciast. To właśnie one sprawiają, że nasze produkty są nie tylko pyszne, ale i piękne.

Zapraszamy Was do świata Rem Marco, gdzie każdy kęs to podróż do krainy smaków, które pamiętają jeszcze nasi dziadkowie. To tutaj, w sercu tradycji, tworzymy słodkości, które zachwycają, inspirują i sprawiają, że chwile stają się wyjątkowe.

PPHU REM MARCO Spółka Cywilna Remigiusz Cieślewicz, Leszek Cieślewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna logistyka / spedycja / transport produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy PPHU REM MARCO Spółka Cywilna Remigiusz Cieślewicz, Leszek Cieślewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU REM MARCO Spółka Cywilna Remigiusz Cieślewicz, Leszek Cieślewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz z doświadczeniem

    Firma Usługowa Dworek "Róża Poraja" Bernarda Serwatka
    • Wągrowiec
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Wygasa

Mapa PPHU REM MARCO Spółka Cywilna Remigiusz Cieślewicz, Leszek Cieślewicz

Siedziba główna

PPHU REM MARCO Spółka Cywilna Remigiusz Cieślewicz, Leszek Cieślewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PPHU REM MARCO Spółka Cywilna Remigiusz Cieślewicz, Leszek Cieślewicz - oferty archiwalne

  • Cukiernik

    PPHU REM MARCO Spółka Cywilna Remigiusz Cieślewicz, Leszek Cieślewicz
    • Białe Błota
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca przy produkcji wyrobów cukierniczych, wykańczanie i dekorowanie ciast

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
      • Inne wymagania: gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym w miejscowości Białe Błota

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji (nr 3605)

      Pracownik produkcji

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Pracownik produkcji w branży cukierniczej (nr 5025)

      rozkładanie towaru, praca przy produkcji wyrobów cukierniczych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Białych Błotach