Obram- Tetra Pak Group

Czy to Twoja firma?

Obram - Tetra Pak Group praca

Stawiguda

Obram Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Tetra Pak w Tomaszkowie zapewnia kompleksowe rozwiązania dla branży spożywczej, koncentrując swoje działania w sektorze mleczarskim.

Dzięki naszym ambitnym i zaangażowanym pracownikom jesteśmy wysoce kreatywną firmą, która jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu w zakresie projektowania, produkcji pojedynczych, specjalistycznych urządzeń, a także w pełni automatycznych linii technologicznych.

Obram- Tetra Pak Group najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Stawiguda
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Obram- Tetra Pak Group

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Obram- Tetra Pak Group

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kontroler Jakości/Laborant

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Spawacz

    STABAR Sp. z o.o.
    • Niemcy
    Wygasa

Mapa Obram- Tetra Pak Group

Siedziba główna

Praca Obram- Tetra Pak Group - oferty archiwalne

  • Spawacz - ślusarz

    • Stawiguda
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Zakres obowiązków

      • spawanie konstrukcji i urządzeń dla przemysłu spożywczego; metodą TIG (141);
      • wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym

      • monitorowanie oraz zgłaszanie nieprawidłowości podczas wykonywania zadań

      • odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań i ich jakość

      Wymagania

      • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
      • znajomość procesu spawania i obróbki metalu, jak również doświadczenie w montażu maszyn u klienta (najlepiej w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym);

      • umiejętność czytania rysunku technicznego;

      • kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych;

      • mile widziane aktualne uprawnienia i certyfikaty spawalnicze;

      • sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność;

      • zaangażowanie i chęć do pracy;

      Oferujemy

      • pracę w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
      • konkurencyjne na rynku wynagrodzenie;

      • zatrudnienie na umowę o pracę;

      • premię roczną;

      • darmowy dojazd do pracy z Olsztyna do Tomaszkowa;

      • możliwość dofinansowania z ZFŚS do urlopu i na święta;

      • ubezpieczenie grupowe w pakiecie podstawowym finansowane przez pracodawcę;

      • ubezpieczenie medyczne dla Pracownika jak i całej rodziny;

      • kartę sportową;

      • dodatkowy dzień wolny;

      • kantynę.

Pracodawcy w Stawigudzie