Czy to Twoja firma?

ELKOMPLEX ANDRZEJ JARZĄBKOWSKI praca

Gdańsk

Jesteśmy ELKOMPLEX ANDRZEJ JARZĄBKOWSKI, sercem pulsującym w rytmie gdańskiej sceny rozrywkowej. Nasza lokalizacja w województwie pomorskim to nie tylko geograficzny punkt na mapie Polski, ale przede wszystkim miejsce, gdzie muzyka i smak łączą się, tworząc niezapomniane doświadczenia dla naszych gości.

Nasza działalność koncentruje się na branży klubów muzycznych oraz restauracji, gdzie każdy wieczór to nowa historia napisana dźwiękami i aromatami. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi, oparte na bogatym doświadczeniu naszej załogi, sprostają Twoim oczekiwaniom. Stawiamy na jakość i atmosferę, które sprawiają, że nasi klienci wracają do nas, by ponownie poczuć to, co w Elkomplex jest wyjątkowe.

Choć nie możemy teraz podzielić się z Tobą pełną historią naszego rozwoju czy szczegółami dotyczącymi naszej misji i wartości, to zapewniamy, że każdy element naszej działalności jest przemyślany i skupiony na dostarczaniu najlepszych wrażeń. Nasze zaangażowanie w kreowanie wyjątkowych momentów jest odzwierciedleniem pasji, z jaką podchodzimy do pracy każdego dnia.

W ELKOMPLEX ANDRZEJ JARZĄBKOWSKI wierzymy, że to ludzie tworzą miejsca, a nasz zespół to fundament, na którym budujemy naszą markę. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, jesteśmy pewni, że każda wizyta w naszym klubie muzycznym czy restauracji pozostawi po sobie trwałe wspomnienia.

Zapraszamy Cię do doświadczenia ELKOMPLEX ANDRZEJ JARZĄBKOWSKI – gdzie muzyka, smak i ludzie tworzą niepowtarzalną harmonię.

ELKOMPLEX ANDRZEJ JARZĄBKOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy ELKOMPLEX ANDRZEJ JARZĄBKOWSKI

Praca alert - powiadomienia

Praca ELKOMPLEX ANDRZEJ JARZĄBKOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELKOMPLEX ANDRZEJ JARZĄBKOWSKI

Adres rejestrowy

Praca ELKOMPLEX ANDRZEJ JARZĄBKOWSKI - oferty archiwalne

  • Pokojowa/y do hotelu

    ELKOMPLEX ANDRZEJ JARZĄBKOWSKI
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, korytarzach i częściach wspólnych. Zapewnienie standardu i poziomu obsługi zgodnie z polityką hotelu. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 8-16 lub 10-18 (zgodnie z ustalonym grafikiem).

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: sumienność, dyspozycyjność, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, gotowość do pracy fizycznej. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest konieczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: istnieje możliwość pracy w mniejszym wymiarze godzin.

    • Gdańsk

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 200 - 3 500 PLN

Pracodawcy w Gdańsku