Grudnik Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Grudnik sp. z o.o. praca

Kraków

Od momentu naszego założenia na początku roku 1989, Grudnik Sp. z o.o. stał się symbolem innowacji i zaufania w sercu Krakowa, a nasze korzenie głęboko tkwią w polskiej ziemi. Jako lider w branży instalacyjno-grzewczej oraz sanitarnej, z dumą prezentujemy naszą historię sukcesów, potwierdzoną licznymi nagrodami i wyróżnieniami, takimi jak Diament Miesięcznika Forbes czy Złoty Instalator.

Nasza oferta to ponad 100 000 produktów, które nie tylko odpowiadają najwyższym standardom jakości, ale również są objęte gwarancją i posiadają niezbędne certyfikaty. Z pasją dostarczamy produkty instalacyjne, sanitarne, technikę grzewczą, wyposażenie łazienek, a także systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne i rekuperacyjne. Nasze narzędzia instalatorskie to klucz do efektywnej pracy naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego systemu sieci hurtowni Monter Shop, który jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w innowacyjność. Nasza rozbudowana sieć logistyczno-magazynowa, wraz z 8 centrami logistycznymi i magazynami wysokiego składowania, oraz własna flota transportowa, to fundament naszej przewagi konkurencyjnej. Dzięki temu możemy szybko reagować na potrzeby rynku i zapewniać naszym klientom wsparcie doradcze i logistyczne na najwyższym poziomie.

Jako bezpośredni dystrybutor ponad 300 wiodących europejskich producentów, jesteśmy mostem łączącym najlepsze światowe praktyki z lokalnymi potrzebami. Nasza stabilność finansowa i niezależność, wynikająca z całkowicie polskiego kapitału, pozwalają nam na elastyczne i zdecydowane działanie.

W Grudnik Sp. z o.o. rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to najcenniejszy kapitał, dlatego każdego dnia pracujemy na to, by być nie tylko dostawcą, ale przede wszystkim partnerem, na którym można polegać. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się jakością i niezawodnością naszych produktów i usług. Razem tworzymy ciepło domowego ogniska i komfort codziennego życia.

Grudnik Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna magazyn obsługa klienta / call center logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Grudnik Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grudnik Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Grudnik Sp. z o.o.

Oddział Kraków

Grudnik Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Grudnik Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Handlowiec

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Ogólnopolska Firma Handlowa działająca w branży instalacyjno-grzewczej poszukuje pracownika na stanowisko:

      Handlowiec

      Miejsce pracy: Poznań

      Zakres obowiązków

      • doradztwo i pomoc techniczna dla klientów i handlowców
      • pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych
      • utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych
      • przygotowanie ofert handlowych
      • monitoring inwestycji na terenie Poznania i okolic

      Wymagania

      • zdolności techniczne i handlowe
      • prawo jazdy kat. B
      • znajomość branży sanitarno-grzewczej
      • doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • stałą płacę w młodym zespole
      • niezbędne narzędzia pracy
      • możliwość podnoszenia kwalifikacji
      • regularne szkolenia pozwalające poznać oferowane produkty i nowości w branży oraz rozwinąć umiejętności pracy z klientem
      • pakiety ubezpieczeniowe i medyczne
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
      • pracę w przyjemnej atmosferze w zgranym i doświadczonym zespole

Pracodawcy w Krakowie