Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska praca

Toruń

W sercu malowniczego Torunia znajduje się miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane z wyjątkową troską i uwagą – to właśnie nasze Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska. Od pierwszych chwil naszej działalności, stawiamy na jakość edukacji i opieki, tworząc przestrzeń, w której maluchy mogą bezpiecznie rozwijać swoje pasje i talenty.

W Akademii Przedszkolaka każdy dzień to nowa przygoda. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są pierwsze lata życia w kształtowaniu przyszłości naszych podopiecznych, dlatego stworzyliśmy miejsce, które jest niczym drugi dom – pełen ciepła, zrozumienia i rodzinnego klimatu. Nasz zespół to wykwalifikowane i pełne empatii nauczycielki, które poświęcają dużo czasu na indywidualną pracę z każdym przedszkolakiem, co pozwala na wszechstronny rozwój dzieci i budowanie ich pewności siebie.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej historii czy misji w formie zapisanych słów, nasze codzienne działania są najlepszym odzwierciedleniem wartości, które przyświecają naszej pracy. Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na to, by jego indywidualność była doceniana i rozwijana. Nie mamy też danych dotyczących naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, ale nasze zaangażowanie w rozwój maluchów i ich zadowolone uśmiechy są dla nas najlepszym wskaźnikiem sukcesu.

W Akademii Przedszkolaka nie tylko dbamy o edukacyjny rozwój naszych przedszkolaków, ale także o ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Każdego dnia staramy się być dla nich inspiracją i wsparciem, a nasze działania opieramy na zaufaniu i szacunku.

Zapraszamy do naszej Akademii, gdzie każdy dzień jest pełen odkryć, a każde dziecko ma szansę na szczęśliwe i pełne radości dzieciństwo. Razem tworzymy przestrzeń, w której przedszkolaki mogą bezpiecznie rosnąć, ucząc się i bawiąc – każdego dnia.

Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska

Mapa Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska

Siedziba główna

Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Golub-Dobrzyń
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad dziećmi od 2,5 do 6 r.ż.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wczesnoszkolna i przedszkolna
      • Inne wymagania: mile widziane dodatkowe szkolenia, doświadczenie zawodowe oraz znajomość języka obcego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 422 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu