Czy to Twoja firma?

AB PRIME ADAM BIELCZUK praca

Szczecin

Firma AB Prime świadczy kompleksowe usługi w zakresie rozładunku i załadunku statków, wagonów, kontenerów, samochodów ciężarowych. Prowadzimy specjalistyczne prace, związane z mocowaniem ładunków w ładowniach statków, barek, wagonów – również ponadgabarytowych. Zespół AB Prime to specjaliści w swojej branży.

Na pierwszym miejscu stawiamy sprawne rozwiązywanie problemów naszych Kontrahentów, tak aby obie strony były zadowolone ze współpracy. W naszej pracy jesteśmy elastyczni, nieustannie analizujemy każdą sytuację. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo naszych usług. Posiadamy ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem usług portowych. Dzięki profesjonalnej i ciężkiej pracy na stałe współpracujemy z portem w Szczecinie i Świnoujściu.

AB PRIME ADAM BIELCZUK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Logistyk Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy AB PRIME ADAM BIELCZUK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AB PRIME ADAM BIELCZUK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AB PRIME ADAM BIELCZUK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
AB PRIME ADAM BIELCZUK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Poznań
  3. Warszawa
  4. Gdynia
  5. Bielsko-Biała
  6. Wrocław
  7. Łódź
  8. Wabrzezno

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca AB PRIME ADAM BIELCZUK - oferty archiwalne

  • PRACOWNIK PORTOWY

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków
      • pracę przeładunkowe,
      • prace rozładunkowe,
      • składowanie towaru na placach składowych,
      • składowanie towaru w magazynach,
      • podczepianie, odczepianie towaru,
      • prace trymersko - sztauerskie,
      • prace porządkowe.
      Nasze wymagania
      • uprawnienia na cumowanie jednostek,
      • uprawnienia hakowy/lukowy,
      • uprawnienia na wózek widłowy.
      Nie wymagamy doświadczenia.Co oferujemy
      • mile widziani Panowie w każdym wieku,
      • praca na stałe,
      • gwarancja terminowej wypłaty,
      • zatrudnienie od zaraz.

      Wymagania

      • Wózki widłowe i platformowe
      • magazynier
      • Wózek widłowy (Uprawnienia UE)
      • operator wózka widłowego
      • Magazynowanie towarów
      • Wózki widłowe
      • Obsługa wózków widłowych
      • Obsługa wózka widłowego z wymianą LPG
      • uprawnienia na wózki widłowe
      • Uprawnienia UDT 2W obsługa wciągników i wciągarek hakowych
      • uprawnienia na wozki widlowe II WJO
      • Magazynowanie
      • kurs na wózki widłowe
      • Uprawnienia hakowego
      • Hakowy
      • Wózki widłowe ( UDT)
      • kurs hakowego

Pracodawcy w Szczecinie