Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych „PROCHEM” Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych PROCHEM sp. z o.o. praca

Kłomnice

W sercu malowniczych Kłomnic, Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych „PROCHEM” rozlewa kolory przemysłu od ponad 37 lat. Nasza pasja do innowacji i doskonałości przekłada się na szeroką gamę produktów, które nie tylko chronią i dekorują, ale także dbają o nasze środowisko. Specjalizujemy się w tworzeniu niezawodnych lakierniczych systemów antykorozyjnych oraz hydroizolacyjnych wyrobów, które znajdują zastosowanie w najróżniejszych branżach.

Nasze portfolio obejmuje farby ftalowe, olejne, poliwinylowe, epoksydowe, poliuretanowe, chlorokauczukowe, alkidowe, a także farby ogólnego stosowania. Dostarczamy rozwiązania dla taboru kolejowego, okrętownictwa oraz oferujemy tynki zewnętrzne najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy również linię produktów Prochem Medical, zapewniających bezpieczeństwo i higienę, oraz Prochem CAR, dbających o utrzymanie pojazdów w doskonałym stanie.

Jesteśmy dumni z naszego własnego laboratorium, gdzie innowacja splata się z tradycją. Każdy produkt jest tu synonimem kontrolowanej jakości, a nasze certyfikaty ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015 są dowodem na to, że zarówno jakość, jak i środowisko są dla nas priorytetem. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na elastyczne reagowanie na indywidualne potrzeby klientów, tworząc specjalistyczne wyroby na zamówienie.

W „PROCHEM” wierzymy, że nasza fachowa pomoc i doradztwo w wyborze produktów to fundament trwałych relacji z naszymi partnerami. Wyselekcjonowani dostawcy surowców gwarantują, że każda dostawa jest synonimem niezawodności. Nasze długoletnie doświadczenie to nie tylko lata na rynku, ale przede wszystkim zbudowana wiedza i zaufanie, które codziennie przekuwamy w jakość naszych produktów.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze barwy mogą odmienić oblicze Twojego przemysłu. Razem stwórzmy przestrzeń, gdzie jakość spotyka się z innowacją, a zrównoważony rozwój jest codziennością.

Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych „PROCHEM” Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Kłomnice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych „PROCHEM” Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych „PROCHEM” Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych „PROCHEM” Sp. z o. o.

Siedziba główna

Praca Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych „PROCHEM” Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Handlowiec

    • Kłomnice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.

      • Opracowywanie indywidualnych ofert handlowych i negocjowanie warunków.

      • Monitorowanie i raportowanie wyników sprzedaży.

      • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez profesjonalne i skuteczne obsługiwanie klientów.

      • Realizowanie założonych celów sprzedażowych i osiąganie określonych wskaźników wydajności.

      • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i zaspokajanie ich potrzeb.

      • Udzielanie wsparcia technicznego i pomocy klientom dotyczącej produktów/usług.

      Wymagania

      • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami.

      • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta i oferowania mu odpowiednich rozwiązań.

      • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych.

      • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy.

      • Umiejętność pracy w zespole.

      • Zaangażowanie i determinacja w realizacji zadań.

      • Kreatywność w opracowywaniu nowych strategii sprzedażowych.

      • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań i terminowość.

      • Lekkość w prowadzeniu rozmów i nawiązywaniu kontaktów

      • Prawo jazdy kat. B .

      Oferujemy

      • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)

      • Narzędzia niezbędne do pracy

      • Przyjazną atmosferę