Navotech Inżynieria Środowiska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Navotech Inżynieria Środowiska sp. z o.o. praca

Zabrze

Od ponad dwóch dekad, w sercu Śląska, w Zabrzu, rozwijamy naszą pasję i ekspertyzę w dziedzinie inżynierii środowiska. Jesteśmy Navotech Inżynieria Środowiska, specjaliści od systemów WOD-KAN, którzy z dumą wspierają infrastrukturę miejską i przemysłową, dostarczając innowacyjne rozwiązania w zakresie oczyszczania i transportu wody oraz ścieków.

Nasza historia rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy to postanowiliśmy odpowiedzieć na rosnące potrzeby rynku w zakresie zaawansowanych technologii wodno-kanalizacyjnych. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty, takie jak separatory MAK, SDL, LIPO, SL-FOZP, oczyszczalnie OS-ROT, OS-BIOS, przepompownie oraz zbiorniki magazynowe, retencyjne i przeciwpożarowe, są synonimem niezawodności i efektywności.

Jesteśmy producentem z najbardziej rozbudowanym w kraju typoszeregiem urządzeń do separacji cieczy lekkich, co świadczy o naszym liderowaniu na rynku i zobowiązuje do nieustannego podnoszenia poprzeczki. Każde urządzenie opuszcza naszą siedzibę z atestami i Krajowymi Oceny Technicznymi, co jest potwierdzeniem naszej dbałości o najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Nasze usługi nie kończą się na dostawie urządzeń. Oferujemy kompleksowy serwis, modernizację, przeglądy oraz sprzedaż części zamiennych. Dzięki własnemu zapleczu technicznemu i projektowemu, jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, współpracując z biurami projektowymi, wykonawcami i inwestorami. Nasze usługi spawania i zgrzewania doczołowego elementów PE, PVC, PP są gwarancją trwałości i niezawodności.

Z dumą patrzymy również poza granice naszego kraju, eksportując nasze rozwiązania i dzieląc się naszą wiedzą z klientami na całym świecie. To świadczy o naszym globalnym zasięgu i zaufaniu, jakim obdarzają nas partnerzy międzynarodowi.

W Navotech Inżynieria Środowiska każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, które podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i empatią. Rozumiemy, że nasza praca ma realny wpływ na środowisko i jakość życia ludzi, dlatego nieustannie dążymy do doskonałości. Zapraszamy do współpracy i bycia częścią naszej historii, która każdego dnia jest pisana przez innowacje, jakość i zaufanie, jakim nas obdarzacie.

Navotech Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż księgowość / ekonomia obsługa klienta / call center magazyn inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Navotech Inżynieria Środowiska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Navotech Inżynieria Środowiska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter precyzyjny

    Diehl Metering Sp. z o.o. Wizytówka
    • Bażanowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Wygasa
  • Konserwator urządzeń dźwigowych

    E.S.E. SERWIS Ewa Szweda-Nowak
    • Katowice
    • praca zdalna
    • 7 000-10 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Pracownik działu serwisu - wsparcie techniczne

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ATUT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Mysłowice
    Dodana

Mapa Navotech Inżynieria Środowiska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Navotech Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Navotech Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Serwisant Urządzeń Wod-Kan

    • Zabrze
    • pełny etat
    • 4 000-4 800 zł / mies.
    • NAVO-TECH Inżynieria Środowiska z siedzibą w Zabrzu oferuje wybranemu kandydatowi pracę na stanowisku:

      Serwisant urządzeń (pompownie , separatory, neutralizatory, oczyszczalnie)

      Miejsce pracy: województwo śląskie + okresowe delegacje na terenie całej Polski.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie prac serwisowych urządzeń (praca w zespole 2 osobowym)
      • przekazywanie klientom informacji o świadczonych usługach
      • dopilnowanie poprawności eksploatacji urządzeń
      • sumienne wykonywanie zadań wg instrukcji
      • wykonywanie prac montażowych

      Wymagania

      • motywacji do pracy i umiejętności uczenia się
      • zaangażowania, dyspozycyjności, łatwości nawiązywania kontaktów
      • odpowiedzialności i sumienności
      • prawa jazdy kat. B

      Oferujemy

      • stałą pracę w stabilnej, rosnącej firmie, w młodym, dynamicznym zespole
      • umowę o pracę
      • niezbędne narzędzia pracy
      • współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów
      • wsparcie ze strony specjalistów
      • możliwość zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
      • niezbędne do wykonywania pracy szkolenia

Pracodawcy w Zabrzu