DIG-NET Sp. z o.o., sp. k

Czy to Twoja firma?

DIG-NET sp. z o.o., sp. k praca

Mroczeń

DIG NET sp. z o. o. sp. k. , właściciel marki Lenart, to producent wielozadaniowych, modnych i przyjaznych mebli skrzyniowych do sypialni, salonów, jadalni, pokoi dziecięcych i młodzieżowych oraz do przedpokoi. Jesteśmy zespołem profesjonalistów połączonych pasją do dobrego designu i funkcjonalnych rozwiązań dla domu.

Naszą misją jest ułatwianie życia codziennego, dlatego projektujemy dobrze przemyślane, łatwe w aranżacji, wielofunkcyjne meble, o ciekawym wzornictwie, które pozwalają stworzyć wygodne i przytulne wnętrza.

DIG-NET Sp. z o.o., sp. k najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Mroczeń
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy DIG-NET Sp. z o.o., sp. k

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DIG-NET Sp. z o.o., sp. k

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DIG-NET Sp. z o.o., sp. k

Siedziba główna

Praca DIG-NET Sp. z o.o., sp. k - oferty archiwalne

  • Operator maszyn

    • Byczyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 500-6 500 zł / mies.
    • Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy Osoby, na stanowisko:

      OPERATOR MASZYN

      Miejsce pracy: Laski-Tartak (okolice Kępna)

      woj. wielkopolskie

      Zakres obowiązków

      • obsługa maszyn

      Wymagania

      • Doświadczenie na stanowisku
      • Praca w systemie 2-zmianowym
      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
      • Pakiet szkoleń oraz przejrzystą ścieżkę kariery
      • Długofalową współpracę (stabilne zatrudnienie)
      • Bardzo dobrą atmosferę opartą na partnerstwie i otwartości
      • Zespół, który będzie służył wsparciem na początku Twojej przygody w naszym przedsiębiorstwie
      • Kontakt z najnowszą technologią branży meblarskiej

Pracodawcy w Mroczeniu