Anton Kozak Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Anton Kozak sp. z o.o. praca

Przemyśl

Od momentu naszego debiutu na rynku w majowym słońcu 2015 roku, Anton Kozak Sp. z o.o. wyznacza standardy w branży spedycyjnej, zapewniając naszym klientom w Przemyślu i szerzej usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta to nie tylko transport – to kompleksowe rozwiązania logistyczne, które odpowiadają na dynamiczne potrzeby współczesnego rynku.

Z dumą dostarczamy hurtowe zamówienia części i akcesoriów samochodowych, które są fundamentem dla wielu przedsiębiorstw motoryzacyjnych. Rozumiemy, jak ważny jest czas i dokładność w tej dziedzinie, dlatego każde zamówienie traktujemy z indywidualnym zaangażowaniem.

Nasze usługi przeprowadzkowe, zarówno dla firm, jak i gospodarstw domowych, są synonimem bezpieczeństwa i efektywności. Wierzymy, że każda przeprowadzka to nowy rozdział w życiu naszych klientów, a my jesteśmy tu, aby zapewnić, że rozpocznie się on od pozytywnego doświadczenia.

Specjalizujemy się również w gromadzeniu paliw gazowych oraz w oferowaniu usług terminali i holowania. Nasze doświadczenie w skraplaniu gazu do dalszego przewozu jest gwarancją niezawodności i profesjonalizmu. W zakresie logistyki magazynowej oferujemy składowanie towarów, w tym mrożenie, co pozwala na zachowanie ich najwyższej jakości.

Transport to nasza pasja, dlatego zlecenia przewozowe realizujemy z precyzją, dostosowując się do indywidualnych wymagań naszych klientów. Jako agenci celni, ułatwiamy procedury związane z handlem międzynarodowym, dbając o to, aby każda transakcja przebiegała sprawnie i zgodnie z przepisami.

Nasze punkty sprzedaży części i akcesoriów samochodowych to miejsca, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją do motoryzacji. W każdym produkcie, który oferujemy, kryje się obietnica jakości i niezawodności.

Usługi przeładunkowe oraz nietypowy, ale urokliwy transport pasażerski pojazdami napędzanymi siłą mięśni ludzkich lub ciągnionymi przez zwierzęta, to dowód na naszą elastyczność i gotowość do spełniania nawet najbardziej nietypowych życzeń naszych klientów.

Nasza wiedza i kompetencje to efekt lat doświadczeń, które przekuwamy w jakość usług. Każdego dnia staramy się być lepsi, bo zadowolenie naszych klientów to dla nas najwyższa wartość.

W Anton Kozak Sp. z o.o. łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze usługi są mostem łączącym potrzeby klientów z możliwościami, które oferuje współczesna logistyka. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Anton Kozak Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Przemyśl
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Anton Kozak Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Anton Kozak Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Anton Kozak Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Rzeszów
  4. Warszawa
  5. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Anton Kozak Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • MAGAZYNIER

    • Przemyśl
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie do oddziału firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER

      Miejsce pracy: 37-700 Przemyśl, ul. Ofiar Katynia 11

      Rozładunek / załadunek towarów, sprawdzanie towarów z dokumentami, dbanie o czystość w magazynie, współpraca z Działem logistyki i Agencji celnej

      Zakres obowiązków

      • Rozładunek / załadunek towarów, sprawdzanie towarów z dokumentami, dbanie o czystość w magazynie,
      • Współpraca z Działem logistyki i Agencji celnej

      Wymagania

      • Uprawnienia na wózek widłowy;
      • Dobra znajomość obsługi MS Office;
      • Dobra organizacja czasu pracy;
      • Gotowość do pracy fizycznej;
      • Umiejętność pracy w zespole;

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na pełny etat;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie (4500-5000 brutto);
      • Godziny pracy: 08.00-16.00 (pn-pt)

      Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@kozak-ltl.com

    • Przemyśl

      Miejsce pracy: 37-700 Przemyśl, ul. Bakończycka 7

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Przemyślu