Czy to Twoja firma?

ATC CARGO SPÓŁKA AKCYJNA praca

Gdynia

Od naszych skromnych początków jako ATC Cargo Sp. z o.o., przeszliśmy długą drogę, aby stać się tym, kim jesteśmy dziś – ATC Cargo S.A., znanym i szanowanym operatorem logistycznym z siedzibą w pięknym Gdyni. Nasza historia jest świadectwem pasji i determinacji, która nas napędzała od samego początku. Przeobrażenie w spółkę akcyjną, uzyskanie prestiżowego statusu Upoważnionego Przedsiębiorcy Wspólnotowego AEO, a także debiut na rynku New Connect to tylko kilka z kamieni milowych, które ukształtowały naszą firmę.

Z dumą świętujemy ponad dekadę istnienia, a nasze działania zostały wielokrotnie docenione wyróżnieniami Gazela Biznesu. To potwierdzenie, że nasze zaangażowanie w sprawy naszych partnerów, uczciwe i partnerskie podejście do zleceniodawców, możliwości operacyjne i techniczne, a także zaangażowany zespół profesjonalistów są fundamentem naszej reputacji.

Oferujemy szeroki wachlarz usług, od obsługi ładunków "door to door" transportem morskim, lotniczym, drogowym, aż po rozwiązania intermodalne. Nasze usługi celne, magazynowanie czy obsługa portowa są realizowane z najwyższą dbałością o detale. Innowacyjność to dla nas klucz do sukcesu – nasz autorski system operacyjny to dowód na to, jak technologia może wspierać codzienną pracę spedytorów.

Z globalną obecnością, w tym działalnością w Chinach poprzez ATC CARGO Limited oraz ATC Worldwide China, rozumiemy i doceniamy złożoność międzynarodowego handlu. Jako zarejestrowany podmiot NVOCC na rynku chińskim, jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom, które niesie ze sobą globalizacja.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas nie tylko hasła – to certyfikaty i statusy, które zdobywamy, aby zapewnić naszym klientom spokój ducha. Jako Upoważniony Przedsiębiorca Wspólnotowy AEO, jesteśmy synonimem wiarygodności i wysokich standardów w branży logistycznej.

Nasza kapitalizacja i stabilność finansowa, podkreślona przez zaufanie naszych dużych akcjonariuszy, są dowodem na to, że ATC Cargo S.A. to solidny partner w biznesie. Nasz konkurencyjny atut to nie tylko nasze certyfikaty i innowacyjne systemy, ale także globalna obecność i zdolność do dostosowania się do zmieniających się potrzeb rynku.

W ATC Cargo S.A. jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest tak jasna jak nasza historia. Z zaangażowanym zespołem, który liczy 159 profesjonalistów, jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i możliwości, które niesie ze sobą dynamicznie rozwijający się świat logistyki. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej nieustannie rozwijającej się historii sukcesu.

ATC CARGO SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ATC CARGO SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca ATC CARGO SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ATC CARGO SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

ATC CARGO SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ATC CARGO SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Brygadzista

    ATC CARGO SPÓŁKA AKCYJNA
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Delegowanie zadań robotnikom i ciągła kontrola w ich realizacji.
      Pomoc pracownikom w odpowiednim wykonywaniu prac.
      Kontrolowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych.
      Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmy.
      Troszczenie się o powierzone mienie przedsiębiostwa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: uprawnienia na wózki widłowe, umiejętność podejmowania decyzji, zaangażowanie, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie, uzależnione od kompetencji kandydata. Firma oferuje: możl
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier

    • Gdańsk

      Przyjmowanie dostaw towaru. Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej. Rozkładanie towaru. Przygotowywanie zamówień dla klientów. Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów. Obsługa urządzeń magazynowych. Współpraca z innymi działami firmy.

      Wymagania

      • Inne wymagania: uprawnienia na wózki widłowe, zaangażowanie, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . Firma oferuje: możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku, wsparcie merytoryczne doś
  • Magazynier\ asystent magazyniera

    • Gdańsk

      Wymagania

      • Inne wymagania: chęci do pracy, sumienności, rzetelności, zaangażowania w realizację powierzonych zadań, uprawnienia na wózki widłowe - będą dodatkowym atutem, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 800 PLN

Pracodawcy w Gdyni