INSTECH Sp. z o.o. Sp. k.

Czy to Twoja firma?

INSTECH sp. z o.o. Sp. k. praca

Zabrze

Firma INSTECH Sp. z o. o. Sp. k. prowadzi działalność w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji sanitarnych i technologicznych. Obszarem działania firmy jest rynek krajowy, zarówno sektor prywatny jak i publiczny. Wykonujemy projekty i instalacje między innymi  dla: zakładów przemysłowych, szpitali i przychodni, obiektów sportowych, biurowych, hoteli, hal produkcyjnych i innych.

Profil działalności firmy opiera się na instalacjach sanitarnych, w szczególności: instalacji wentylacji, klimatyzacji, wody lodowej, ciepła technologicznego, centralnego ogrzewania, instalacji wod -kan, gazowych. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską oraz  kilkoma zespołami monterów posiadających liczne uprawnienia i stale podnoszących swoje kwalifikacje.

INSTECH Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy INSTECH Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSTECH Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INSTECH Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

INSTECH Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Gliwice
  4. Zabrze
  5. Poznań
  6. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca INSTECH Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Monter instalacji c.o. i wod-kan

    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy pracownika na stanowisko:

      Monter instalacji c.o. i wod-kan

      Miejsce pracy: Zabrze

      Zakres obowiązków

      • Montowanie indtalacji c.o. i wod-kan

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Doświadczenie zawodowe: mile widziane – oferujemy możliwość przyuczenia
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Zdolności manualne
      • Mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Możliwość rozwoju
  • Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji

    • Zabrze

      Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji

      • Montowanie instalacji wentylacji i klimatyzacji

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Zabrzu