Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólny Dom w szczecinie praca

Szczecin

Od ponad sześciu dekad jesteśmy dumną częścią krajobrazu Szczecina, tworząc przestrzeń, w której tysiące rodzin znalazły swoje domy. Nasza historia zaczęła się w 1958 roku, kiedy to jako Międzyzakładowa Spółdzielnia Pracowników Handlu rozpoczęliśmy naszą misję tworzenia wspólnego domu dla wielu. W 1962 roku przyjęliśmy nazwę, która doskonale oddaje nasze założenia – "Wspólny Dom". W latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych nasze osiedla rosły w siłę, a wraz z nimi nasza społeczność.

Dziś zarządzamy imponującym zasobem ponad 12 tysięcy mieszkań, które są nie tylko świadectwem naszej historii, ale i naszej ciągłej troski o jakość życia mieszkańców. Nasze osiedle „Piastowskie” to przykład naszej wizji i determinacji w tworzeniu przestrzeni mieszkalnych. W latach dziewięćdziesiątych odważnie zrezygnowaliśmy z technologii wielkiej płyty na rzecz metod tradycyjnych, co pozwoliło nam na jeszcze większe skupienie się na jakości i trwałości naszych mieszkań.

Nasza oferta to nie tylko mieszkania deweloperskie, ale również lokale użytkowe, garaże wielostanowiskowe, a także usługi dodatkowe jak pielęgnacja zieleni czy remonty balkonów. Wszystko to wykonujemy z dbałością o każdy detal, korzystając z materiałów, które zapewniają naszym mieszkańcom bezpieczeństwo i komfort na lata.

Jesteśmy liderem na rynku zarządzania nieruchomościami w województwie szczecińskim, co zobowiązuje nas do ciągłego podnoszenia standardów. Nasze pogotowie lokatorskie to wyraz gotowości do szybkiego reagowania na potrzeby naszych mieszkańców, bo ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

W "Wspólnym Domu" tworzymy więcej niż budynki – kreujemy społeczność, która żyje, rośnie i rozwija się razem. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej historii i zapraszamy do wspólnego tworzenia przyszłości, w której jakość i zadowolenie są na pierwszym miejscu.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólny Dom" w szczecinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólny Dom" w szczecinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólny Dom" w szczecinie

Mapa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólny Dom" w szczecinie

Siedziba główna

Siedziba administracji: Osiedle Arkońskie i Podosiedle Warszewo – Stoki

Siedziba administracji: Osiedle Bpa Bandurskiego i Podosiedle Kormoranów

Siedziba administracji: Osiedle Drzetowo

Siedziba administracji: Osiedle Książąt Pomorskich

Siedziba administracji: Osiedle Piastowskie

Ośrodek Kultury Saniga Chopina 22

Dom Kultury WSPÓLNY DOM

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólny Dom" w szczecinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólny Dom" w szczecinie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólny Dom" w szczecinie - oferty archiwalne

  • Inspektor ds. budowlanych

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólny Dom" w Szczecinie poszukuje kandydatów na stanowisko Inspektora ds. budowlanych.

      Zakres obowiązków

      - nadzór nad robotami ogólnobudowlanymi wykonywanymi przez podmioty zewnętrzne,

      - dokonywanie odbiorów, dokumentowanie i rozliczanie robót,

      - kontrola i weryfikacja protokołów odbioru pod kątem zgodności z umową, terminowości, zakresu rzeczowego i kwotowego,

      - przygotowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia do przetargów na roboty remontowe ogłaszanych przez Spółdzielnię

      Wymagania

      - wykształcenie wyższe techniczne,

      - staż pracy min. 5 lat,

      - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,

      - doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów na roboty budowlane,

      - biegła obsługa komputera i programów typu Microsoft Word, Microsoft Excel, Norma.

      Oferujemy

      - atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

      - możliwość pozyskania cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

      - wymiar czasu pracy - 1 etat

Pracodawcy w Szczecinie