Czy to Twoja firma?

M&Z sp. z o.o. praca

Gdynia

Witajcie w świecie M&Z, gdzie każdy dzień to nowa przygoda i okazja, by rozbudzić wyobraźnię najmłodszych. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczej Gdyni, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy miejsce pełne radości i kreatywności dla dzieci i ich rodzin.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią waszego domowego świata, dostarczając zabawki, które inspirują i edukują. Nasza oferta to nie tylko słynne lalki Bratz, które od lat zdobywają serca dzieci na całym świecie, ale również puzzle i edukacyjne zestawy, które stymulują rozwój i ciekawość umysłową.

Zespół M&Z to ponad 100 osób, które każdego dnia wkładają swoje serca w to, co robimy. Jesteśmy zgraną drużyną, dla której priorytetem jest satysfakcja naszych małych klientów. Nasza platforma online jest miejscem, gdzie rodzice mogą łatwo przeglądać i zamawiać nasze produkty, mając pewność, że każdy z nich dostarczy niezapomnianych wrażeń i radości ich dzieciom.

Chociaż nie możemy podzielić się z Wami wszystkimi szczegółami naszej historii czy wartości, które nas kierują, zapewniamy, że nasze działania są zawsze ukierunkowane na dobro naszych klientów. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, aby każdy produkt z naszej oferty był godny zaufania.

Nieustannie dążymy do tego, by nasze zabawki były synonimem radości i bezpiecznej zabawy. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to nasza pasja i zaangażowanie w to, co robimy, mówią same za siebie.

Zapraszamy do świata M&Z, gdzie każdy produkt jest mostem do świata wyobraźni, a każda zabawka to początek nowej przygody. Dołączcie do naszej społeczności i stwórzcie niezapomniane wspomnienia razem z nami.

M&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy M&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca M&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa M&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

M&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
M&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdynia
  2. Bielsko-Biała
  3. Toruń
  4. Gdańsk
  5. Bydgoszcz
  6. Kraków
  7. Lesko
  8. Poznań
  9. Warszawa
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca M&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista/tka ds. e-Commerce

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków

      • Wdrażanie nowych rozwiązań ukierunkowanych na rozwój kanałów sprzedaży polskiego e-commerce

      • Analiza wyników sprzedaży

      • Budowanie bazy produktowej

      • Bieżąca obsługa klienta

      • Obsługa zamówień

      • Obsługa reklamacyjna

      • Współpraca z innymi działami firmy

      • Współpraca z agencjami SEO, PPC

      Wymagania

      Nasze wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku

      • Znajomość oprogramowania SubiektGT, BaseLinker oraz systemów SaaS

      • Znajomość polskich platform sprzedażowych

      • Dobra organizacja pracy

      • Umiejętność pracy pod presją czasu

      • Wielozadaniowość

      • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

      • Zaangażowanie i kreatywność

      Oferujemy

      To oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

      • Realny wpływ na działanie i rozwój zarządzanymi kanałami e-commerce

      • Udział w szkoleniach oraz specjalistycznych webinarach

      • Udział w dodatkowym ubezpieczeniu oraz pakietach opieki medycznej

      • Dofinansowanie do karty Multisport

      • Zniżki pracownicze na zabawki!

  • Magazynier

    • Gdynia

      Kompletacja zamówień, wykładanie towaru, tworzenie opisów towarów i ofert dla klientów ukraińsko jezycznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni