Czy to Twoja firma?

KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO PIOTR WRÓBEL sp. z o.o. praca

Tarnów

Nazywamy się Kancelaria Doradztwa Podatkowego Piotr Wróbel. Nasza historia zaczęła się w Tarnowie, gdzie od 2001 roku świadczymy profesjonalne usługi w branży biur rachunkowych. Jesteśmy dumni, że nasze korzenie sięgają jeszcze roku 1997, kiedy to nasz założyciel rozpoczął działalność, która z biegiem lat przekształciła się w firmę, którą znasz dzisiaj.

Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym, rachunkowości, ewidencji podatkowych oraz szeroko rozumianym doradztwie gospodarczym. Nasze usługi są wyrazem głębokiej wiedzy i kompetencji, które zdobywaliśmy przez lata, stale rozwijając naszą ofertę. Z dumą możemy powiedzieć, że nasz dynamiczny rozwój zaowocował wewnętrzną reorganizacją, która pozwoliła nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Rozumiemy, że świat finansów i podatków może być skomplikowany, dlatego staramy się być nie tylko doradcami, ale i partnerami dla naszych klientów. Wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań, które przyczynią się do wzrostu i stabilności ich biznesów.

Chociaż nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością, jesteśmy przekonani, że nasza lokalna działalność ma realny wpływ na sukces przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności biznesowej jest równie ważne.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy osiągnąć więcej.

KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO PIOTR WRÓBEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Tarnów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO PIOTR WRÓBEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO PIOTR WRÓBEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Księgowa w biurze rachunkowym (o)

    KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO PIOTR WRÓBEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO PIOTR WRÓBEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Samodzielny księgowy (o)

    • Tarnów
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie ewidencji KPiR, rejestrów VAT, PIT

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe, min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku, preferowane doświadczenie pracy w biurze rachunkowym, bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, znajomość programu COMARCH OPTIMA. Praca w Tarnowie, prowadzenie ewidencji KPiR, rejestrów VAT, PIT, od pon. do pt., na jedną zmianę, w godz.: 8.00-16.00, wynagrodzenie od 4 500 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Kancelaria Doradztwa Podatkowego Piotr Wróbel Sp. z o.o.; wcześniejszy kontakt tel. 601 953 800, CV i list motywacyjny + zgoda na przetwarzanie danych osobowych przesyłać na adres e-mail: kdp.tar@pro.onet.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowa/księgowy (o)

    • Tarnów
    • 4 000 zł / mies.

      prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, prowadzenie ewidencji VAT, prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej ZUS.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie kierunkowe, min. 2 lata doświadczenie w księgowości, preferowane doświadczenie pracy w biurze rachunkowym, bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, znajomość programu COMARCH OPTIMA, może być osoba w trakcie studiów, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Tarnowie, od pon. do pt., na jedną zmianę, w godz.: 8.00-16.00, wynagrodzenie od 4 000 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Kancelaria Doradztwa Podatkowego Piotr Wróbel Sp. z o.o.; wcześniejszy kontakt tel.: 601 953 800; CV i list motywacyjny + zgoda na przetwarzanie danych osobowych przesyłać na adres e-mail: kdp.tar@pro.onet.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Tarnowie