NM-D Sp. z o.o. Sp. k.

Czy to Twoja firma?

NM-D Sp. z o.o. Sp. k. praca

Gdynia

Firma NM-D jest dystrybutorem komponentów i systemów w branży automatyki przemysłowej, obecnym na rynku od 2012 roku. Naszym celem nadrzędnym jest rzetelna obsługa naszych Klientów oraz pomoc w rozwiązywaniu wszelkich zagadnień sterowania i zasilania pojawiających się w przemyśle. Aby zapewnić najwyższą jakość współpracy naszą ofertę opieramy o produkty uznanych marek jednocześnie pozostając w bezpośrednim kontakcie z producentami, co zapewnia nam możliwość ciągłego zgłębiania wiedzy i oferowania naszym klientom najnowszych technologii dostępnych na światowych rynkach.

NM-D jest Autoryzowanym Dystrybutorem światowych liderów oferujących rozwiązania w dziedzinie automatyzacji m.in.: Siemens, Omron, ABB, SMC, Yaskawa, IXON, Pilz, Rittal.

W zakresie naszych usług oferujemy dobór, kompletację i dostawy urządzeń automatyki przemysłowej, aparatury sterującej i sygnalizacyjnej, techniki łączeniowej i zabezpieczającej niskiego napięcia, napędów elektrycznych oraz czujników i systemów zabezpieczeń do różnych zastosowań.

NM-D Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy NM-D Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NM-D Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Nowoczesne biuro
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe

Mapa NM-D Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

Oddział Chorzów

Oddział Lublin

Oddział Poznań

NM-D Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Gdynia
  4. Gdańsk
  5. Bielsko-Biała
  6. Wrocław
  7. Chorzów
  8. Mielec
  9. Mikołów
  10. Kędzierzyn-Koźle

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca NM-D Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Specjalista / Specjalistka ds. obsługi sprzedaży

    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z rozwojem firmy dystrybutor urządzeń automatyki przemysłowej aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

      Specjalista / Specjalistka ds. obsługi sprzedaży

      Miejsce pracy: 41-506 Chorzów, Stalowa 17

      Zakres obowiązków

      • komunikacja bieżąca z klientami firmy i identyfikacja ich potrzeb
      • pozyskiwanie zapytań i zamówień
      • opracowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji i zamknięcie procesu sprzedaży
      • budowa i rozwój długofalowych relacji biznesowych z klientami i dostawcami firmy
      • rejestracja i zarządzanie procesem sprzedaży w systemie CRM
      • monitorowanie konkurencji

      Wymagania

      • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych z klientami
      • wykształcenie min. średnie / mile widziane wyższe
      • rozwinięte umiejętności komunikacji – rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa
      • znajomość obsługi komputera – pakiet Office
      • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
      • konsekwencja w dążeniu do realizacji założonych celów
      • umiejętność pracy w zespole
      • doświadczenie zawodowe w sprzedaży oraz znajomość rynku przemysłowego będzie atutem

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uzależniona od wyników pracy
      • niezbędne narzędzia do pracy
      • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań technicznych w branży
      • przyjazną atmosferę w pracy
      • ubezpieczenie grupowe
      • prywatną opiekę medyczną
      • kartę Multisport

      Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: cv@nm-d.pl z dopiskiem:

      Specjalista / Specjalistka ds. obsługi sprzedaży – CHORZÓW

Pracodawcy w Gdyni