Czy to Twoja firma?

Call Center House Sp. z o.o. Sp.k. praca

Warszawa

W sercu dynamicznie rozwijającego się Łodzi, gdzie nowoczesność splata się z tradycją, znajduje się nasz dom - Call Center House. Jesteśmy dumnym liderem w branży telemarketingu, specjalizując się w dostarczaniu usług najwyższej jakości dla sektora telekomunikacyjnego. Nasza historia zaczyna się od pasji do komunikacji i pragnienia, by tworzyć relacje, które przekładają się na realne wyniki dla naszych partnerów.

Nasze usługi telemarketingowe są skrojone na miarę potrzeb jednego z największych operatorów sieci komórkowej w Polsce, co świadczy o naszym głębokim zrozumieniu i zaangażowaniu w branżę. Z dumą nosimy tytuł najbardziej efektywnego partnera P4 w kanale Telesales, co wielokrotnie zostało docenione przez naszego głównego klienta. To wyróżnienie jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale również motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych umiejętności.

Rozumiemy, że sukces naszej firmy to przede wszystkim zasługa ludzi, którzy tworzą nasz zespół. Dlatego stawiamy na elastyczność - oferujemy grafik pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych pracowników, co pozwala im na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Wierzymy w ciągłe doskonalenie, dlatego każdy nowy członek naszej rodziny otrzymuje kompleksowe szkolenia, które przygotowują go do wykonywanych zadań. Nasz system premiowy jest jasny i przejrzysty, co sprawia, że każdy wie, na co pracuje i co może zyskać.

Chociaż nie mogę podzielić się z Tobą naszą misją czy wartościami, gdyż są one głęboko zakorzenione w codziennej pracy każdego z nas, chciałbym zapewnić, że nasze działania są zawsze ukierunkowane na osiągnięcie najlepszych rezultatów dla naszych klientów. Wszystko to, co robimy, jest napędzane przez chęć dostarczania usług na najwyższym poziomie.

W Call Center House jesteśmy więcej niż tylko firmą - jesteśmy zespołem, który każdego dnia łączy siły, by tworzyć niezapomniane doświadczenia dla naszych klientów. Zapraszamy Cię, byś dołączył do naszej historii sukcesu i razem z nami tworzył przyszłość komunikacji.

Call Center House Sp. z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konsultant Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Call Center House Sp. z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Call Center House Sp. z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Call Center House Sp. z o.o. Sp.k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Call Center House Sp. z o.o. Sp.k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Rzeszów
  5. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Call Center House Sp. z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Rozpocznij karierę jako sprzedawca telefoniczny! Projekt PLAY

    • Łódź
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zajmujemy się sprzedażą telefoniczną usług jednego z największych operatorów sieci komórkowej- PLAY. Jeśli nie masz doświadczenia, nic nie szkodzi!

      Zakres obowiązków

      Co będziesz u nas robić?

      • kontaktować się telefonicznie z klientami

      • promować i sprzedawać najlepsze usługi sieci PLAY

      • wspierać klientów w wyborze usług telekomunikacyjnych

      Wymagania

      Wystarczy motywacja do działania, chęć rozwoju i dyspozycyjność minimum 100 godzin miesięcznie. Gwarantujemy szkolenie, podczas którego wszystkiego Cię nauczymy :)

      Oferujemy

      To oferujemy

      • elastyczny grafik- Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować ( poniedziałek- piątek 10:00-20:00, sobota 10:00-18:00)

      • podstawową stawkę godzinową + premie

      • konkursy sprzedażowe i dodatkowy system premiowy bezpośrednio od operatora

      • szkolenia przygotowujące do wykonywanych zadań

      • świadczenie usług dla jednego z największych operatorów sieci komórkowej w Polsce

      • jasny i przejrzysty system premiowy

      • praca w pozytywnie nastawionym zespole

      • doskonała lokalizacja w centrum Łodzi

  • Rozwiń skrzydła jako konsultant!

    • Łódź
    • Szukasz nowej pracy albo zastanawiasz się nad zmianą?

      Lubisz pracować w pozytywnie nastawionym zespole, na który zawsze można liczyć? Chcesz rozwijać umiejętności sprzedażowe?

      Lubisz rozmawiać?

      Chcesz decydować o swoich zarobkach?

      Chcesz mieć wpływ na swój grafik?

      Jeśli przynajmniej na trzy pytania padła odpowiedź TAK- Aplikuj!

      Promować i sprzedawać najlepsze usługi sieci Play!

      Wymagania

      Czego oczekujemy od Ciebie?

      • z łatwością nawiązujesz kontakt, potrafisz przeprowadzać rozmowy telefoniczne,
      • posiadasz dobrą dykcję,
      • potrafisz uargumentować swoje decyzje,
      • angażujesz się w pełnione obowiązki,
      • kreatywnie podchodzisz do nowego zagadnienia,
      • masz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (mile widziane

        Oferujemy

        Co od nas dostaniesz?

        • elastyczny grafik- preferowana dyspozycyjność powyżej 100h/ miesiąc
        • stawkę godzinową i prowizje za własne sukcesy (łącznie do około 6 000 zł)
        • profesjonalne szkolenie przygotowujące do roli sprzedawcy
        • kartę FitSport, owocowe środy i pyszną kawę
        • umowę zlecenie
  • Konsultant telefoniczny sieci Play

    • Łódź
    • Zakres obowiązków

      • kontakt telefoniczny z klientami sieci oraz spoza sieci

      • promowanie i sprzedaż najlepszych usług sieci Play

      • współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy

      • wspieranie klientów w wyborze usług telekomunikacyjnych

      • realizacja powierzonych zleceń ilościowych i jakościowych

      • realizacja połączeń wychodzących

      Wymagania

      • pozytywne nastawienie do realizacji powierzonych zadań

      • dobra organizacja pracy

      • otwartość na nowe wyzwania

      • chęci do nauki i rozwoju

      • dyspozycyjność min. 100 godzin miesięcznie

      Oferujemy

      • elastyczny grafik- Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować (poniedziałek- piątek 10:00-20:00, sobota 9:00-14:00)

      • najlepszy program rekomendacji pracowników
      • praca w małym i pozytywnie nastawionym zespole :)

Pracodawcy w Warszawie