Czy to Twoja firma?

Eco Comfort Sp z o.o. Sp.k. praca

Myślenice

Jesteśmy ECO Comfort – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie nowoczesnych systemów wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Nasza podróż rozpoczęła się niemal 15 lat temu w malowniczym Głogoczowie, gdzie do dziś znajduje się serce naszej działalności. Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu, mając na uwadze komfort i satysfakcję naszych klientów.

Specjalizujemy się w rekuperacji, czyli w systemach wentylacyjnych, które pozwalają na znaczące oszczędności energii i zapewniają zdrowy mikroklimat w pomieszczeniach. Nasze usługi obejmują doradztwo, projektowanie oraz montaż instalacji wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, a także montaż GWC, czyli gruntowych wymienników ciepła. Dzięki temu, możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania, które są nie tylko ekonomiczne, ale również ekologiczne.

Jesteśmy dumni z naszego szerokiego profilu działalności, który poza rekuperacją obejmuje również instalacje wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne. Realizujemy również projekty budowlane, zarówno mieszkalne, jak i niemieszkalne, a nasza oferta handlowa to sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych, wyposażenia sanitarnego oraz wyrobów metalowych i hydraulicznych.

W ECO Comfort wierzymy, że sukces tkwi w detalu i jakości wykonania. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, a zadowolenie klientów stanowi naszą najlepszą wizytówkę. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i zaangażowanie w każde zlecenie przemawiają same za siebie.

Zapraszamy do współpracy z ECO Comfort – razem stwórzmy przestrzeń, która będzie zdrowa dla Ciebie i przyjazna dla środowiska.

Eco Comfort Sp z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Eco Comfort Sp z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Eco Comfort Sp z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik zakładu pogrzebowego

    Dom Pożegnań Memoria
    • Rudawa
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 242-6 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Hardware Planner - ePLAN

    RECONNECT
    • Kraków
    • 13 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Eco Comfort Sp z o.o. Sp.k.

Siedziba główna w Głogoczowie

Eco Comfort Sp z o.o. Sp.k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Eco Comfort Sp z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Inżynier Projektant - rekuperacja, pompy ciepła

    Eco Comfort Sp z o.o. Sp.k.
    • Głogoczów
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • 6 000-8 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • dobór urządzeń i rozwiązań z zakresu rekuperacji, klimatyzacji, pomp ciepła
      • przygotowanie schematów oraz dokumentacji technicznej
      • przygotowywanie zestawień materiałowych
      • weryfikacja dokumentacji projektowej oraz rozwiązywanie kolizji instalacyjnych
      • współpraca z doradcami technicznymi
      • współpraca z ekipami montażowymi

      Wymagania

      • wiedzę lub doświadczenie z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych
      • umiejętność projektowania instalacji
      • znajomość programów branżowych (AutoCAD/ BricsCAD)
      • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo/OZE/energetyka/ inżynieria środowiska) – mile widziane

      Oferujemy

      • spokojną i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • komfortowe warunki pracy
      • możliwość nauki od doświadczonych Inżynierów
      • pracę przy ciekawych projektach
      • szkolenia techniczne, realne możliwości rozwoju zawodowego
      • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

Pracodawcy w Myślenicach