Czy to Twoja firma?

Global Labour service s. r. o. praca

Cieszyn

Od momentu naszego debiutu na rynku pracy w 2018 roku, Global Labour Service s.r.o. wyznacza nowe standardy w branży agencji pracy tymczasowej. Nasza siedziba w Żorach stała się centrum, z którego codziennie łączymy ponad 400 naszych pracowników z firmami, które poszukują nie tylko rąk do pracy, ale przede wszystkim zaangażowania i profesjonalizmu.

Nasza oferta to nie tylko dostarczanie tymczasowych pracowników zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. To kompleksowe usługi, które obejmują rekrutację i selekcję najlepszych kandydatów, a także administrację kadrowo-płacową. Rozumiemy, że każda firma ma swoją unikalną kulturę i potrzeby, dlatego nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych wymagań naszych partnerów biznesowych.

W Global Labour Service s.r.o. zaufanie to nie tylko wartość, to fundament, na którym budujemy wszystkie relacje – zarówno wewnątrz naszej organizacji, jak i w kontaktach z klientami. Wierzymy, że to zaufanie jest kluczem do sukcesu i efektywnej współpracy.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności. Dzięki filii w Polsce i planowanemu rozwojowi w innych krajach, jesteśmy w stanie szybko dostarczać wykwalifikowany personel tam, gdzie jest on najbardziej potrzebny. Nasze usługi obejmują wszystko, co niezbędne do rozpoczęcia pracy przez pracowników agencji – od niezbędnej dokumentacji, przez badania medyczne, po zakwaterowanie i tłumaczenia.

Dbamy o to, aby nasi pracownicy byli odpowiednio przygotowani do pracy, co obejmuje pomoc w transporcie, szkolenia oraz wyposażenie w podstawowy sprzęt ochronny, w tym odzież. Wszystko to, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort zarówno naszym pracownikom, jak i partnerom biznesowym.

W Global Labour Service s.r.o. nieustannie dążymy do bycia liderem w branży, który jest synonimem niezawodności, elastyczności i jakości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu. Razem możemy więcej!

Global Labour service s. r. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Cieszyn
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Global Labour service s. r. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Global Labour service s. r. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Global Labour service s. r. o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Global Labour service s. r. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Wisła
  3. Warszawa
  4. Cieszyn
  5. Bielsko-Biała
  6. Jastrzębie-Zdrój
  7. Ustroń
  8. Łódź
  9. Lublin
  10. Zabrze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Global Labour service s. r. o. - oferty archiwalne

  • OPERATOR PRODUKCJI - praca w Czechach

    • Czechy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 800-5 500 zł / mies.
    • W razie dodatkowych pytań lub chęci bezpośredniego kontaktu w celu umówienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej prosimy o kontakt z Kierownikiem Panem Jindra Precechtel

      tel. +420 603 279 112

      Miejsce pracy: Czeski Cieszyn, Trzyniec, Noszowice lub Frydek Mistek

      Praca blisko granicy !!!

      Zakres obowiązków

      • Obsługa zrobotyzowanej linii produkcyjnej
      • Kontrola jakości produkowanych elementów
      • 3 zmiany / 7,5 h

      Wymagania

      • Umiejętność koncentracji uwagi
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Przestrzeganie reguł i regulaminów
      • Odpowiedzialność
      • Sumienność i punktualność
      • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
      • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
      • Dodatkowe benefity pozapłacowe
      • dodatki za transport
      • dodatek do obiadow
      • 20 dni urlopu

Pracodawcy w Cieszynie