Czy to Twoja firma?

AVACON Projekty Realizacje Nadzory praca

Liszki

Od ponad dekady, AVACON kreuje przestrzeń, w której innowacyjność spotyka się z funkcjonalnością. Od 2009 roku, z pasją i zaangażowaniem, tworzymy projekty i realizujemy instalacje, które są sercem każdego domu i przedsiębiorstwa. Nasza siedziba znajduje się w malowniczych Liszkach pod Krakowem, gdzie każdego dnia pracujemy na to, by nasze usługi były synonimem jakości i niezawodności.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług instalacyjnych, od gazowych po sanitarne, wodociągowe, kanalizacyjne, systemy centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej, aż po klimatyzację i fotowoltaikę. Nie ograniczamy się jednak do projektowania i wykonania – nasza oferta obejmuje także pełną obsługę geodezyjną, co pozwala nam na zapewnienie kompleksowej obsługi na każdym etapie inwestycji.

W AVACON rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też nasze rozwiązania są dostosowane do specyficznych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Bezpieczeństwo i nowoczesność to fundamenty, na których opieramy nasze działania, a stały kontakt i dzielenie się doświadczeniem w trakcie opracowywania dokumentacji to gwarancja, że każdy etap prac jest realizowany z największą starannością.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do współpracy międzybranżowej. Nasze partnerstwa ze sprawdzonymi architektami i geodetami pozwalają na stworzenie synergii, która przekłada się na wyjątkową jakość i spójność realizowanych projektów. Dzięki temu nasze usługi są nie tylko kompleksowe, ale i wyjątkowo efektywne – od pomysłu po wykonanie, włącznie z wdrożeniem planu przez wykonawców i nadzorem nad pracami budowlanymi.

W Małopolsce jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, co jest dla nas najlepszym potwierdzeniem, że wybrana przez nas ścieżka – łączenie tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnymi technologiami – jest właściwa. Każdego dnia staramy się być blisko tych, dla których pracujemy, słuchamy ich potrzeb i realizujemy wizje, które sprawiają, że ich przestrzeń staje się lepsza, bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

W AVACON wierzymy, że nasza praca jest nie tylko usługą – to misja, która pozwala na tworzenie trwałych wartości i przestrzeni, w których życie płynie lepiej. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu. Razem możemy więcej.

AVACON Projekty Realizacje Nadzory najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Liszki
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy AVACON Projekty Realizacje Nadzory

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AVACON Projekty Realizacje Nadzory

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Hardware Planner - ePLAN

    RECONNECT
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • 13 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa AVACON Projekty Realizacje Nadzory

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
AVACON Projekty Realizacje Nadzory
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AVACON Projekty Realizacje Nadzory - oferty archiwalne

  • Projektant/Asystent projektanta

    • Liszki
    • pełny etat
    • 3 200-5 500 zł / mies.
    • Poszukujemy projektanta lub asystenta projektanta z doświadczeniem min. 1 roku.

      Osoba powinna być dobrze zorganizowana, obowiązkowa.

      Zakres obowiązków

      przygotowanie dokumentacji projektowej, wykonywanie rysunków, uzgodnienia w terenie przebiegu sieci, koordynowanie projektu

      Wymagania

      • dobra organizacja czasu pracy,

      • umiejętność opracowywania projektów w zakresie instalacji i sieci,

      • obsługi programów branżowych,

      - Autocad / Gstarcad

      - OZC, Profil koordynator – mile widziane

      • doświadczenie minimum 6 m-cy

      • znajomość zasad rysunku technicznego

      • znajomości pakietu biurowego OFFICE

      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Umowa zlecenie / umowa o pracę

      • Zdobycie doświadczenia zawodowego

      • Elastyczny czas pracy

      • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Pracodawcy w Liszkach