Czy to Twoja firma?

SOXO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Sopot

Jesteśmy Soxo, twoim zaufanym producentem prezentów, które wprowadzają uśmiech i ciepło do codziennego życia. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Sopocie, gdzie z inspiracji nadmorskiego klimatu tworzymy nasze wyjątkowe produkty. Jesteśmy dumni z tego, że nasze skarpety, kapcie i akcesoria tekstylne znajdują swoje miejsce w sercach i domach niemowląt, dzieci, kobiet oraz mężczyzn.

Nasza oferta to nie tylko tekstylia, ale również artykuły, które uprzyjemniają domowe obowiązki oraz akcesoria dla naszych czworonożnych przyjaciół. Każdy produkt, który tworzymy, jest świadectwem naszej pasji do tworzenia prezentów, które nie tylko cieszą oko, ale są również praktyczne i trwałe.

Zespół Soxo to grupa ponad 50 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w tworzenie produktów, które mają za zadanie wprowadzać radość i kolor do Twojego życia. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Tobą tym, co najlepsze.

Jako lider na rynku prezentów w postaci tekstyliów, zawsze dążymy do tego, aby nasze produkty były synonimem jakości i oryginalności. Wierzymy, że małe rzeczy mogą sprawić wielką radość, dlatego każdy detal naszych produktów jest dokładnie przemyślany i wykonany z największą starannością.

Zapraszamy Cię do świata Soxo, gdzie każdy dzień jest okazją, aby sprawić radość sobie i bliskim. Poznaj nasze produkty i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się kolorowym i ciepłym akcentem w swoim życiu dzięki Soxo.

SOXO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia zarządzanie / dyrekcja prawo i administracja państwowa

Oferty pracy SOXO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SOXO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SOXO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

SOXO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SOXO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    SOXO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Sopot
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Utrzymywanie porządku w nieruchomościach należących do spółki. Dbanie o zieleń wokół budynków. Informowanie o koniecznych naprawach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: 6 miesięczne doświadczenie zawodowe, dyspozycyjność (praca w weekendy), dokładność, punktualność, uczciwość. Praca na 3 zmiany w godzinach 8:00-20:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18,30 zł brutto/godzinę

Pracodawcy w Sopocie