Czy to Twoja firma?

HAIRizma Yuliya Ivina-Tratsiak praca

Białystok

Witaj w świecie HAIR'izma, gdzie pasja do piękna i innowacji spotyka się z troską o Twoje włosy. Nasza siedziba znajduje się w sercu malowniczego Białegostoku, gdzie każdego dnia tworzymy przestrzeń, w której możesz poczuć się wyjątkowo i zadbać o swój wygląd.

Specjalizujemy się w usługach fryzjerskich, które są symbolem naszej kreatywności i profesjonalizmu. Oferujemy zarówno strzyżenie męskie, jak i damskie, modelowanie, a także koloryzację i refleksy. Z dumą prezentujemy naszą perłę w koronie – zabieg nanoplastii Floractive. To innowacyjna metoda, która rewolucjonizuje sposób pielęgnacji włosów. Dzięki niej Twoje włosy odzyskają zdrowie, będą nawilżone, lśniące i gładkie, a efekt prostych włosów utrzyma się na długo.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego nanoplastia Floractive, którą stosujemy, nie zawiera formaldehydu. Posiadamy europejską kartę bezpieczeństwa MSDS, co jest potwierdzeniem najwyższej jakości naszych usług. Jesteśmy przekonani, że zdrowe podejście do pielęgnacji włosów to podstawa, dlatego wybieramy tylko sprawdzone i bezpieczne metody.

W HAIR'izma każdy klient jest dla nas ważny. Staramy się, aby nasze usługi były nie tylko na najwyższym poziomie, ale również aby atmosfera w salonie sprzyjała relaksowi i odprężeniu. Nasze podejście do klienta jest pełne empatii i zrozumienia – chcemy, abyś czuł się u nas jak w domu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Białymstoku, gdzie profesjonalizm łączy się z miłością do piękna i dbałością o detale. Razem odkryjemy piękno Twoich włosów i pomożemy Ci wyrazić Twoją indywidualność. HAIR'izma to więcej niż salon fryzjerski – to miejsce, gdzie Twoje włosy odzyskają blask, a Ty poczujesz się wyjątkowo.

HAIR'izma Yuliya Ivina-Tratsiak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Białystok
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy HAIR'izma Yuliya Ivina-Tratsiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HAIR'izma Yuliya Ivina-Tratsiak

Mapa HAIR'izma Yuliya Ivina-Tratsiak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
HAIR'izma Yuliya Ivina-Tratsiak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Białystok
  3. Częstochowa
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca HAIR'izma Yuliya Ivina-Tratsiak - oferty archiwalne

  • Fryzjer

    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Zakres obowiązków

      • Doradzanie w wyborze odpowiedniej fryzury/ uczesania, a także pielęgnacji
      • Strzyżenie i modelowanie włosów
      • Koloryzacja włosów, rozjaśnianie, balejaż, dekoloryzacja
      • Przedłużanie i zagęszczanie włosów różnymi metodami
      • Tworzenie fryzur okolicznościowych
      • Przeprowadzanie zabiegów regeneracyjnych

      Wymagania

      • Dbałość o czystość w miejscu pracy
      • Doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Atrakcyjne warunki pracy
      • Praca na dobrej jakości produktach
      • Możliwość udziału w szkoleniach i targach branżowych

      Osoby zainteresowane proszę wysyłać CV na salon@hairizma.pl albo dzwonić pod numer 793751576

Pracodawcy w Białymstoku