Czy to Twoja firma?

Eurotech Katarzyna Trojanowska praca

Bielsko-Biała

Saat-Gut Services Deutschland GmbH. -

Spółka-córka Petkus Technologie GmbH.

poszukuje

Konstruktora maszyn / Projektanta instalacji

Praca:               etat, pełny wymiar

Miejsce pracy:    Nauen (k. Berlina, Niemcy)

Jesteśmy samodzielną spółką-córką Petkus Technologie GmbH. – jednego z największych europejskich producentów urządzeń oraz kompletnych instalacji do sortowania, przeróbki, transportu i magazynowania zbóż oraz różnego rodzaju płodów rolnych.

Zatrudnimy ceniących aktywność i zaangażowanie w pracy inżynierów, którzy swoją wiedzą techniczną i innowacyjnym myśleniem wzmocnią nasz  zespół konstrukcyjno-projektowy.

Eurotech Katarzyna Trojanowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Eurotech Katarzyna Trojanowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Eurotech Katarzyna Trojanowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Eurotech Katarzyna Trojanowska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Eurotech Katarzyna Trojanowska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Olkusz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Eurotech Katarzyna Trojanowska - oferty archiwalne

  • Konstruktor

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Państwa zgłoszenia w języku niemieckim/angielskim prosimy nadsyłać na adres:

      Saat-Gut Services Deutschland GmbH

      Graf-Arco-Straße 1c, D-14641 Nauen

      Tel. +49 (0) 3321 45 38 73

      Mobil +49 (0) 171 5085444

      Mail: info@saatgut-services.de

      Zakres obowiązków

      • opracowywanie koncepcji, projektowanie nowych instalacji do przetwórstwa zbóż i innych płodów rolnych;
      • rozbudowa i modernizacja instalacji istniejących;
      • samodzielne projektowanie wspomagane CAD maszyn oraz instalacji technologicznych;
      • współudział w opracowywaniu ofert technicznych i handlowych;
      • obsługa techniczna podczas wszystkich faz realizacji projektu, włącznie z montażem i rozruchem na obiekcie;
      • współpraca i wsparcie techniczne dla działu sprzedaży

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne ze specjalnością projektowanie instalacji i budowa maszyn;
      • dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego;
      • doświadczenie zawodowe, preferowana branża rolnicza;
      • doświadczenie w projektowaniu CAD (AutoCad, Inventor)
      • samodzielność na stanowisku pracy, własna inicjatywa, innowacyjność;
      • współpraca z naszym zespołem serwisowym i bezpośrednio z klientami;
      • gotowość do wyjazdów służbowych

      Oferujemy

      • stabilna praca
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • praca w młodym zespole inżynierów

Pracodawcy w Bielsku-Białej