Ateneo.pl

Czy to Twoja firma?

Ateneo.pl praca

Bielsko-Biała

Witaj w świecie "Ateneo.pl", gdzie nasza pasja do marketingu i reklamy przekłada się na Twój sukces biznesowy. Z siedzibą w Bielsku-Białej i oddziałem w Andrychowie, jesteśmy zespołem specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy każdego dnia wkładają swoją wiedzę i umiejętności w rozwijanie Twojej marki.

Specjalizujemy się w szeroko rozumianym Inbound Marketingu. To właśnie tutaj tworzymy strategie, które przyciągają klientów, zamiast ich zniechęcać nachalną reklamą. Nasze działania opierają się na transparentności – chcemy, abyś wiedział, jakie kroki podejmujemy, by wspólnie osiągnąć sukces.

Nasze usługi obejmują opracowanie "wzmacniającej mikstury SEO", która sprawi, że Twoja strona internetowa będzie widoczna dla klientów poszukujących produktów lub usług, które oferujesz. Zajmujemy się również kampaniami PPC, które są nie tylko skuteczne, ale i efektywne kosztowo, ogrywając przy tym konkurencję. Nie zapominamy o sile mediów społecznościowych – odblokujemy ich moc dla Twojej marki, tworząc zaangażowaną społeczność wokół Twoich produktów lub usług.

Tworzenie stron internetowych to kolejna dziedzina, w której się specjalizujemy. Projektujemy witryny, które nie tylko świetnie wyglądają, ale są również intuicyjne w obsłudze i optymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Nasza wiedza i kompetencje są wynikiem wieloletniej działalności w branży. To pozwala nam na stałe obsługiwać kilkudziesięciu klientów, którzy zaufali naszej ekspertyzie i doświadczeniu. Podnosimy ruch organiczny na stronach naszych klientów, co przekłada się na realne wyniki biznesowe.

W "Ateneo.pl" wierzymy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem. Dlatego każdego dnia dążymy do tego, by nasze usługi były na najwyższym poziomie, a współpraca z nami była przyjemnością. Zapraszamy do kontaktu – stwórzmy razem historię Twojej marki, która będzie przyciągać i inspirować.

Ateneo.pl najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Grafik Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia

Oferty pracy Ateneo.pl

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ateneo.pl

Mapa Ateneo.pl

Siedziba główna

Praca Ateneo.pl - oferty archiwalne

  • Web Designer

    Ateneo.pl
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie różnego typu materiałów graficznych przeznaczonych do internetu.

      Zakres obowiązków

      • przygotowywanie banerów, infografik, projektów landing page i stron www, grafik do social mediów, prezentacji itp.

      Wymagania

      • doświadczenie poparte portfolio prac przeznaczonych do internetu (np. projekty stron internetowych, banery, infografiki, elementy stron internetowych, logotypy, prezentacje itp.)
      • minimum dobrej znajomości oprogramowania graficznego Adobe Photoshop
      • wysokiego poziomu empatii i zdolności przyjmowania krytyki
      • poczucia estetyki i samoorganizacji
      • umiejętność researchowania i poszukiwania inspiracji
      • wykształcenie min. średnie

      Oferujemy

      • wsparcie 3 osobowego profesjonalnego zespołu graficznego
      • miłą atmosferę pracy
      • różnorodne projekty
      • możliwe formy zatrudnienia to: umowa o pracę lub B2B
      • skokowy wzrost wynagrodzenia
      • kawa „no limit”
      • 8 godzinny dzień pracy (biuro jest czynne jest od 7:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku)

Pracodawcy w Bielsku-Białej