Hardwest Sp.z.o.o

Czy to Twoja firma?

Hardwest sp. z o.o. praca

Białystok

Jesteśmy młodym, ale doświadczonym zespołem z dwudziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu produktem jak i pracą w dziale sprzedaży branży IT. Oferujemy szeroki asortyment urządzeń mobilnych, komputerów, notebooków, akcesoriów, oprogramowania i urządzeń wielofunkcyjnych znanych producentów w atrakcyjnych cenach.

Hardwest Sp.z.o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik Białystok
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Hardwest Sp.z.o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hardwest Sp.z.o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hardwest Sp.z.o.o

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Hardwest Sp.z.o.o - oferty archiwalne

  • Kierownik oddziału

    • Przemyśl
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-10 000 zł / mies.
    • Poszukujemy do swojego zespołu Kierownika odziału.
      CV proszę wysłać na biuro@hardwest.pl lub kontakt telefoniczny .

      Zakres obowiązków

      Branża IT, sprzedaż komponentów, podzespołów komputerwych .

      Wymagania

      * mile widziana znajomośc branży IT,

      Oferujemy

      Umowa o pracę od 3tyś zł.

Pracodawcy w Białymstoku