Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Brzechwy praca

Koszalin
szkoła podstawowa
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Brzechwy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Brzechwy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Brzechwy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Brzechwy

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Brzechwy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Brzechwy - oferty archiwalne

  • Kierownik gospodarczy

    Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Brzechwy
    • Koszalin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprawy administracyjno-gospodarcze, gospodarka majątkiem szkoły, kontrola pracy pracowników obsługi, udział w pracach komisji przetargowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie + 6 letni staż pracy, wykształcenie wyższe + 2 letni staż pracy, zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność, nieposzlakowana opinia, odpowiedni stan zdrowia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 529 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze 3709 zł brutto + stażowe + 820 zł brutto dodatek za stanowisko
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel matematyki

    • Koszalin
    • umowa na zastępstwo

      nauczyciel matematyki, nauczanie uczniów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne matematyka, mile widziani emeryci i obywatele Ukrainy ( wymagana biegła znajomość j. polskiego )

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN

    • Koszalin

      nauczyciel matematyki nauczanie uczniów

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne matematyka, mile widziani emeryci

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 249 - 4 346 PLN

Pracodawcy w Koszalinie