Yamaha Szkoła Muzyczna

Czy to Twoja firma?

Yamaha Szkoła Muzyczna praca

Szczecin

Witajcie w świecie muzyki, gdzie każda nuta i każdy dźwięk ma swoją historię. Jesteśmy Yamaha Szkoła Muzyczna w Szczecinie, część prestiżowej globalnej rodziny edukacyjnej, która od 1954 roku nieustannie rozwija pasję i talent muzyczny na całym świecie. Od 2006 roku, z dumą kontynuujemy tę misję, otwierając drzwi do świata muzyki dla mieszkańców Szczecina i okolic.

Nasze programy nauczania są skrojone na miarę potrzeb i marzeń naszych uczniów – od najmłodszych, które stawiają pierwsze kroki w edukacji wczesnodziecięcej, po dorosłych, którzy pragną odkryć w sobie muzykalne zacięcie lub doskonalić swoje umiejętności w szkole muzyki rozrywkowej. Nasze autorskie programy edukacyjne, opracowane przez ekspertów Yamaha, wykorzystują nowoczesne metody nauczania, które inspirują i motywują do ciągłego rozwoju.

Jako jedna z największych organizacji edukacyjnych w branży muzycznej, z ponad 130 placówkami w Polsce i prawie 700 000 uczniami na całym świecie, znamy wartość wysokiej jakości edukacji. Nasza kadra pedagogiczna to wyselekcjonowani, wysoko wykwalifikowani nauczyciele, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę i doświadczenie. Wspierani najnowszymi instrumentami muzycznymi, tworzymy środowisko, w którym każdy uczniowie może osiągnąć swoje pełne potencjał.

W Yamaha Szkoła Muzyczna w Szczecinie, muzyka to nie tylko nauka – to doświadczenie, które łączy. Organizujemy liczne koncerty i przeglądy muzyczne, dając naszym uczniom możliwość prezentacji swoich umiejętności i dzielenia się swoją pasją z innymi. To chwile, które budują wspomnienia i wzmacniają naszą społeczność.

Dbamy również o techniczny aspekt muzyki. Nasze doradztwo techniczne oraz serwis gitar elektrycznych i akustycznych to gwarancja, że każdy instrument będzie służył wiernie swojemu właścicielowi, pomagając mu w osiąganiu muzycznych celów.

Zapraszamy Was do dołączenia do naszej muzycznej rodziny, gdzie każdy może znaleźć swoje miejsce – niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania. W Yamaha Szkoła Muzyczna w Szczecinie, muzyka to nasza pasja, nasza społeczność i nasza duma. Razem tworzymy harmonię, która rezonuje daleko poza nasze mury.

Yamaha Szkoła Muzyczna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Muzyk Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Yamaha Szkoła Muzyczna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Yamaha Szkoła Muzyczna

Mapa Yamaha Szkoła Muzyczna

Siedziba główna

Praca Yamaha Szkoła Muzyczna - oferty archiwalne

  • Nauczyciel do prowadzenia zajęć muzycznych

    • 3 000-4 500 zł / mies.
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy nauczyciela muzyki do prowadzenia następujących zajęć: Nauka gry na pianinie i keyboardzie dla dzieci i młodzieży. Zajęcia indywidualne i grupowe. Zajęcia rytmiczne dla dzieci w wieku 2-4. Zapewniamy szkolenia oraz własny programy nauczania. Umowa o pracę na pełny etat lub w zależności od dyspozycyjności kandydata: pół etatu lub umowa zlecenie. Praca w godzinach popołudniowych - do 5 godzin dziennie.

      Zakres obowiązków

      • Indywidualne lekcje pianina

      • indywidualne lekcje keuboardu
      • grupowe lekcje keyoardu
      • prowadzenie zajęć rytmicznych dla najmłodszych (opcjonalnie)

      Wymagania

      • Wymagana umiejętność gry na pianinie.

      • Szukamy osób dyspozycyjnych, zaangażowanych, dla których nauczanie muzyki, a także kontakt z dziećmi i młodzieżą są pasją.

      • Ludzi z talentem do przekazywania wiedzy i dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną, metodyczną oraz predyspozycjami do wykonywania zawodu nauczyciela.

      Oferujemy

      • Praca w solidnej, renomowanej Szkole Muzycznej YAMAHA

      • Stałe podnoszenie własnych kwalifikacji poprzez cykliczne kursy i szkolenia organizowane przez Centralę Szkół Muzycznych YAMAHA

      • Pracę na najnowszych instrumentach firmy YAMAHA.

      • Pełne wsparcie metodyczne (licencjonowane podręczniki, płyty CD, itp.).Zapewniamy szkolenia oraz własne programy nauczania.

      • Umowa o pracę na pełny etat. Praca w godzinach popołudniowych do 6 godzin dziennie.

Pracodawcy w Szczecinie