BIURO RACHUNKOWE A. GABRYŚ Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BIURO RACHUNKOWE A. GABRYŚ Sp. z o.o. praca

Sosnowiec

Od momentu naszego powstania w 2007 roku, w BIURO RACHUNKOWE A. GABRYŚ Sp. z o.o. z Sosnowca, stawiamy na rzetelność i profesjonalizm. Nasza działalność skupia się na dostarczaniu kompleksowych usług księgowych, które są fundamentem zaufania i stabilności finansowej naszych klientów. Z dumą oferujemy pełną księgowość oraz wsparcie w procesie rejestracji spółek, co stanowi solidną podstawę do rozwoju biznesu naszych partnerów.

Przez lata obecności na rynku wypracowaliśmy sobie pozycję godnego zaufania partnera, który nie tylko świadczy usługi na najwyższym poziomie, ale także buduje z klientami relacje oparte na wzajemnym zrozumieniu i empatii. Nasze doświadczenie pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdej firmy, co jest naszym niezaprzeczalnym atutem.

Jesteśmy zespołem, który łączy pasję do liczb z zaangażowaniem w sukces naszych klientów. Wierzymy, że solidne podstawy księgowe to klucz do efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem, dlatego zawsze staramy się być o krok przed oczekiwaniami rynku, oferując usługi na najwyższym poziomie. Nasz kapitał zakładowy to gwarancja stabilności i pewności, które są tak ważne w dzisiejszych czasach.

W BIURO RACHUNKOWE A. GABRYŚ Sp. z o.o. każdego dnia pracujemy na to, by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich najważniejsze – rozwoju swojego biznesu. Zapewniamy, że z nami księgowość staje się prostsza, a każde wyzwanie finansowe – możliwe do pokonania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszym usługom.

BIURO RACHUNKOWE A. GABRYŚ Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy BIURO RACHUNKOWE A. GABRYŚ Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO RACHUNKOWE A. GABRYŚ Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIURO RACHUNKOWE A. GABRYŚ Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca BIURO RACHUNKOWE A. GABRYŚ Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro Rachunkowe z siedzibą w Sosnowcu poszukuje pracownika do działu kadr i płac
      obsługującego klientów zewnętrznych.

      Dla osoby z doświadczeniem proponujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze
      pełnego etatu. Zatrudniona osoba będzie współpracowała z drugim Specjalistą ds Kadr i Płac.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@biurogabrys.pl

      Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
      • rozliczanie umów cywilnoprawnych
      • monitorowanie terminów badań lekarskich, szkoleń BHP
      • weryfikacja dokumentów uzupełnionych przez Klientów i ich Pracowników pod kątem poprawności i zgodności z obowiązującymi przepisami
      • ewidencjonowanie absencji oraz czasu pracy w programie płacowym
      • przygotowywanie umów, pism komorniczych
      • przygotowywanie raportów i zestawień kadrowych, zaświadczeń o wynagrodzeniu dla Klientów i instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PFRON, GUS)
      • kontakt z klientami BR (głównie mailowy i telefoniczny)
      • przygotowywanie dokumentów do archiwizacji

      Wymagania

      • znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych
      • znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania umów cywilnoprawnych

      Mile widziane:

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • znajomość programu Płatnik i Gratyfikant

      Oferujemy

      • umowe o pracę
      • stabilne zatrudnienie
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Pracodawcy w Sosnowcu