Delfin Sp z o.o. Sp. k.

Czy to Twoja firma?

Delfin Sp z o.o. Sp. k. praca

Nowa Wieś

W Delfinie wierzymy, że nasza praca to coś więcej niż tylko biznes – to nasza misja, aby każdego dnia dostarczać rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska i społeczności. Od momentu naszego powstania w 2018 roku, nieustannie dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi były synonimem innowacji i najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym klientom szeroki wachlarz produktów, które pomagają w ochronie naszej planety. Nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory węglowodorów i tłuszczów, a także modułowe oczyszczalnie i zbiorniki, to tylko niektóre z ekologicznych rozwiązań, które proponujemy. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania i skuteczności, a nasze własne laboratorium dba o to, aby produkty spełniały rygorystyczne europejskie normy.

Rozumiemy, że nasza odpowiedzialność nie kończy się na sprzedaży produktu. Dlatego też oferujemy kompleksowy serwis, który obejmuje konserwację, naprawy oraz wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe. Chcemy, aby nasi klienci czuli się pewnie i bezpiecznie, wiedząc, że zawsze mogą na nas liczyć.

Nasze zaangażowanie w innowacje jest widoczne nie tylko w produktach, ale i w naszych działaniach. Inwestycja ponad 12 mln zł w modernizację fabryki i zakup nowoczesnych linii produkcyjnych w ciągu zaledwie czterech lat, to dowód na to, że nieustannie dążymy do doskonałości.

Choć nasza siedziba znajduje się w malowniczej Nowej Wsi, nasze aspiracje są globalne. Udział w Międzynarodowych Targach IFAT w Monachium to tylko jeden z przykładów naszej obecności na arenie międzynarodowej, gdzie dzielimy się naszą wizją i doświadczeniem.

W Delfinie, każdy klient jest dla nas najważniejszy. To dla Was, naszych klientów, każdego dnia staramy się być lepsi, oferując produkty i usługi, które nie tylko spełniają Wasze oczekiwania, ale również przyczyniają się do ochrony środowiska. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Delfin Sp z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Delfin Sp z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Delfin Sp z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Delfin Sp z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

Praca Delfin Sp z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca-kasjer, Polanka Wielka

    • Polanka Wielka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 500 zł / mies.
    • Sieć sklepów spożywczych Delfin zatrudni osobę do pracy jako sprzedawca.

      Miejsca pracy: Polanka Wielka

      • posiadasz chęci do długotrwałej i stałej współpracy
      • jesteś gotowa/y do pracy w systemie zmianowym
      • wyróżniasz się samodzielnością, dobrą organizacją pracy oraz entuzjazmem
      • masz w sobie otwartość i gotowość do nauki nowych rzeczy
      • chcesz zdobyć wiedzę praktyczną o handlu

      Zakres obowiązków

      • doradzanie klientom w wyborze odpowiednich produktów
      • kasowanie towarów
      • przeprowadzanie transakcji kasowych
      • dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów

      Wymagania

      • chęć do pracy i sumienność
      • nie wymagamy doświadczenia i dodatkowych uprawnień- przyuczymy Cię

      Oferujemy

      • dobre wejście na pokład i pakiet powitalny
      • dostęp do bazy wiedzy i nauki
      • możliwość spotkania się w praktyce z polską organizacją pracy - w nowoczesnym wydaniu

Pracodawcy w Nowej Wsi