eco-planet Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

eco-planet sp. z o.o. praca

Knurów

Trochę o nas

Firma eco-planet sp. z o.o. jest lokalną firmą, która od 2017 roku projektuje i montuje na Śląsku instalacje odnawialnych źródeł energii.
Wszystko po to, aby mieszkańców naszego regionu mogły cieszyć czyste powietrze i błękitne niebo. Nazwaliśmy naszą firmę eco-planet, bo jesteśmy przekonani, że tylko prawdziwie ekologiczne, bezemisyjne rozwiązania mają sens, jeśli chcemy uczynić Śląsk lepszym miejscem dla nas i naszych wnuków.
Jesteśmy dumni, że tworzymy nową rzeczywistość w regionie uznawanym za jeden z najbardziej zanieczyszczonych w Polsce.
Ale przede wszystkim nasza firma, to ludzie, którzy chcą pomagać innym.
Wyznajemy zasadę fair play zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym w odniesieniu do Klientów, kontrahentów i pracowników. Dlatego zależy nam na współpracy z ludźmi, którzy podzielają podobne wartości.

eco-planet Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Knurów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy eco-planet Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca eco-planet Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa eco-planet Sp. z o. o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Knurów
  3. Warszawa
  4. Gliwice
  5. Cieszyn
  6. Kraków
  7. Mysłowice
  8. Racibórz
  9. Zabrze
  10. Wodzisław Śląski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca eco-planet Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy ds. OZE

    • Knurów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • 5 000-7 600 zł / mies.
    • Jeśli...

      - Interesujesz się zagadnieniami dotyczącymi odnawialnych źródeł energii, energetyki i/lub ogrzewnictwa

      - Sprawiają Ci przyjemność zadania wymagające analityczności i dokładności

      - Zwracasz uwagę na szczegóły

      - Lubisz porównywać i wyłapywać błędy

      - Najbardziej lubisz pracować w ciszy i skupieniu, w stałym i bezpiecznym środowisku z kubkiem ulubionej herbaty/kawy na Twoim biurku

      - Szukasz pracodawcy godnego zaufania, dbającego o atmosferę szacunku w pracy oraz stabilność zatrudnienia

      …to być może jesteś osobą, której my poszukujemy.

      Chcielibyśmy zatrudnić osobę, która będzie częścią naszego zespołu, będzie z nami tworzyła firmę i czerpała satysfakcję z wykonywanej pracy - tak jak my!

      Zakres obowiązków

      Na czym będzie polegać Twoja praca?

      Docelowo będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie projektów instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła zgodnie z wytycznymi, dobór techniczny urządzeń oraz przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji typu oferta, wizualizacja, umowa, schemat instalacji, itp.

      Oczywiście nie wszystko na raz i od razu będzie należało do Twoich obowiązków. Ze wszystkim Cię zapoznamy i przeszkolimy z obszarów, z którymi nie miałeś dotychczas do czynienia.

      Wymagania

      Zgłoś się do nas jeśli odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia

      a dodatkowo spełniasz poniższe warunki:

      • posiadasz wykształcenie wyższe, techniczne - WARUNEK KONIECZNY!!

      • umiesz obsługiwać programy z pakietu MS Office ( w szczególności Excel)

      • angażujesz się w wykonywaną pracę i dążysz do zrealizowania powierzonych zadań

      Oferujemy

      • dogodną formę zatrudnienia: umowę o pracę lub B2B (własna działalność)

      • wynagrodzenie na początek od 6 000 + VAT na umowie B2B (ok. 3 700 zł na rękę na umowie o pracę) do 7 600+VAT na umowie B2B (ok. 4 600 zł na rękę na umowie o pracę) w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności

      • pracę stacjonarną w naszym biurze w Knurowie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00, żadnych nadgodzin ani weekendów; w późniejszym czasie możliwość pracy w trybie hybrydowym

      • szkolenia branżowe

      • nielimitowany dostęp do aromatycznej kawy :)

      • elastyczne podejście do kalendarza urlopów, u nas nie musisz go planować z rocznym wyprzedzeniem

      • nie ograniczamy się tylko do owocowych dni, czasami wpadną dni kebabowe, czy krówkowe :)

      Zainteresowała Cię nasza oferta?
      Jeśli tak, wyślij nam swoje CV.

Pracodawcy w Knurowie