Phinance S.A.

Czy to Twoja firma?

Phinance S.A. praca

Kraków

Od ponad dwudziestu lat, w Phinance S.A., z pasją tworzymy historię polskiego rynku finansowego. Nasza siedziba główna, zlokalizowana w sercu Wielkopolski, w Poznaniu, jest świadkiem dynamicznego rozwoju i nieustannego poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby naszych Klientów.

Jesteśmy dumni z tego, że jako jedna z największych firm pośrednictwa finansowego w Polsce, zatrudniamy ponad 1200 wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia przekładają nasze wartości - zaufanie, niezależność, profesjonalizm, radość, bezpieczeństwo i współpracę - na konkretne działania. To dzięki nim, nasze usługi finansowe, takie jak inwestycje i oszczędności, ubezpieczenia majątku i na życie, kredyty hipoteczne, finanse dla firm oraz obsługa nieruchomości, cieszą się niezmiennym uznaniem na rynku.

Nasza misja jest jasna i niezmienna - zapewniamy naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i spokoju. To założenie przyświeca nam od momentu założenia firmy w 2002 roku i jest fundamentem, na którym budujemy nasze relacje z Klientami.

W Phinance S.A. cenimy sobie niezależność. Dzięki temu możemy oferować najszerszą gamę produktów finansowych, wybierając te, które najlepiej odpowiadają indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Nasze Service Center to przykład zaangażowania w dostarczanie usług na najwyższym poziomie, z gwarancją stałej obsługi zgodnie z Service Level Agreement.

Jako członkowie Związku Niezależnych Instytucji Finansowych oraz Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, aktywnie uczestniczymy w procesie regulacji rynku finansowego, co świadczy o naszym zaangażowaniu w kształtowanie standardów branżowych. Nasze działania są zawsze zgodne z zasadami dobrej praktyki, co potwierdzają wdrożone w naszej firmie systemy zarządzania CRM oraz narzędzia komunikacyjne, takie jak Panel Klienta i System Direct.

W Phinance S.A. łączymy doświadczenie i tradycję z nowoczesnością i innowacyjnością. Jesteśmy przekonani, że to połączenie jest kluczem do sukcesu i satysfakcji naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś cieszą się finansowym bezpieczeństwem i spokojem, którym służymy.

Phinance S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Kraków
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Phinance S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Phinance S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Phinance S.A.

Oddział Kraków

Praca Phinance S.A. - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta - KRAKÓW

    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 2 000-6 000 zł / mies.
    • Jesteśmy największą niezależną firma doradztwa finansowego w Polsce. Od 19 lat pomagamy ludziom zadbać o ich finanse.

      Szukamy młodych, otwartych i wygadanych ludzi którzy świetnie zarządzają swoim czasem.
      Stawiamy na osoby chcące się rozwijać, pragnące szybko osiągnąć sukces - a co ważniejsze - utrzymać go!

      Nie chcesz siedzieć za biurkiem od 8 do 16?

      Chcesz sam decydować jak bardzo się zaangażujesz i ile czasu poświęcisz na pracę?

      U nas Twój plan tygodnia zależy wyłącznie od Ciebie :)

      Obecnie nasze krakowskie biuro oferuje :

      • Pełnoetatowa praca
      • Płatny staż

      Staże oferujemy w działach:
      • dział administracji / finansowy
      • dział obsługi klienta

      Zakres obowiązków

      • Budowanie długofalych relacji z Klientem zgodnie ze standardami firmy
      • Tworzenie własnej bazy Klientów
      • Wykonywanie analizy finansowej - rozpoznawanie potrzeb Klientów
      • Dostoswanie kompleksowych rozwązań finansowych dla Klientów firmy
      • Dbanie o dobry wizerunek firmy
      • Stały rozwój kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi

      Wymagania

      Jeśli tylko posiadasz:

      • Wykształcenie minimum średnie (wymagana matura)
      • Zaświadczenie o niekaralności
      • Zdolności interpersonalne – komunikatywność
      • Wysoka kultura osobista
      • Zaanażowanie i chęć rozwoju zawodowego
      • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

      Oferujemy

      Jeśli spełniasz powyższe wymagania, to:

      • Na każdym etapie Twojego rozwoju otrzymasz od nas rzetelne wsparcie
      • Dostaniesz bogaty i profesjonalny system szkoleń wdrażających oraz rozwijających kompetencje
      • Zdasz egzaminy licencyjne uprawniające do wykonywania zawodu
      • Damy Ci możliwość zdobycia licencji KNF
      • Pomożemy zrealizować własną ścieżkę kariery w naszej firmie
      • Otrzymasz opieka Kierownika w każdym momencie wdrożenia
      • Będziesz miał możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o wyniki
      • Dostaniesz dostęp do narzędzi pracy (platformy on-line, system CRM, możliwość zawierania umów zdalnie)
      • elastyczny plan tygodnia pozwalający łączyć pracę z nauką lub innymi aktywnościami
      • Zapewnimy możliwość wypracowania bezpiecznej dla Ciebie formy wynagrodzenia (podstawa + prowizja)

Pracodawcy w Krakowie