Czy to Twoja firma?

Laboratorium Innowacji Społecznych praca

Gdynia

W sercu Gdyni, tam gdzie pulsują miejskie inicjatywy i rodzą się innowacyjne pomysły, znajduje się nasze Laboratorium Innowacji Społecznych. Jesteśmy dumną jednostką budżetową, która każdego dnia staje na straży rozwoju społecznego i innowacji społecznych. Nasza misja to nie tylko poszukiwanie, ale przede wszystkim realizowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań, które odpowiadają na rzeczywiste, często złożone wyzwania społeczne.

W Laboratorium Innowacji Społecznych wierzymy, że każdy mieszkaniec Gdyni ma prawo do równych szans i jakości życia, niezależnie od dzielnicy, w której mieszka, czy grupy społecznej, do której należy. Dlatego też nasze działania koncentrują się na tworzeniu rozwiązań, które są odpowiedzią na potrzeby naszych mieszkańców. Prowadzimy projekty i programy, które mają na celu rozwijanie innowacji społecznych, wspierając jednocześnie mieszkańców w realizacji ich własnych inicjatyw.

Nasza praca to nieustanna współpraca. Łączymy siły z instytucjami publicznymi, organizacjami pozarządowymi, firmami, instytucjami otoczenia biznesu, ośrodkami naukowymi oraz jednostkami badawczo-rozwojowymi. Wszystko po to, aby wspierać innowatorów w rozwoju ich pomysłów, które przynoszą konkretne rozwiązania dla osób potrzebujących. Nasze usługi obejmują także aktywizację zawodową i poprawę jakości życia osób wykluczonych.

Jesteśmy przekonani, że każdy pomysł, który pomaga innym, zasługuje na szansę rozkwitu. W Laboratorium Innowacji Społecznych staramy się dostarczać takie szanse, będąc mostem łączącym potrzeby z możliwościami. Nasza praca to ciągłe poszukiwanie równowagi pomiędzy innowacyjnością a funkcjonalnością, pomiędzy marzeniami a ich realizacją.

Choć nie możemy pochwalić się długą historią ani szczegółowymi danymi dotyczącymi naszej pozycji na rynku, nasze zaangażowanie i efekty pracy mówią same za siebie. Jesteśmy tu, aby wspierać, inspirować i przyczyniać się do budowania lepszego jutra dla Gdyni i jej mieszkańców. Zapraszamy do dialogu i współpracy wszystkich, którzy podzielają naszą wizję miasta otwartego na zmiany i gotowego stawić czoła przyszłości. Razem możemy więcej.

Laboratorium Innowacji Społecznych najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing prawo i administracja państwowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy Laboratorium Innowacji Społecznych

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Laboratorium Innowacji Społecznych

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Laboratorium Innowacji Społecznych

Siedziba główna

Laboratorium Innowacji Społecznych poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Laboratorium Innowacji Społecznych - oferty archiwalne

  • Od specjalisty do starszego inspektora

    Laboratorium Innowacji Społecznych
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków,
      sporządzanie list płac,
      naliczanie świadczeń z ZFSS,
      sporządzenie dokumentów rozliczeniowych, sprawozdawczość.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry, płce
      • Inne wymagania: kierunek/specjalność- ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry, płace. Doświadczenie w zakresie płac w administracji publicznej, znajomość programu Płatnik oraz programów kadrowo płacowych PROGMAN. Mogą aplikować osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni