F.U.H. "P.IWO" Iwo Gnieciak

Czy to Twoja firma?

F.U.H. P.IWO Iwo Gnieciak praca

Chrząstowice

Witajcie w Hotelu TENIS, naszym wyjątkowym miejscu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Od 2002 roku mamy przyjemność gościć Was w malowniczych Chrząstowicach, oferując nie tylko wypoczynek w komfortowych warunkach, ale również bogatą ofertę rekreacyjną i biznesową.

Nasza historia zaczęła się ponad dwie dekady temu, kiedy to z pasji do gościnności i sportu zrodził się pomysł stworzenia miejsca, które będzie oazą zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Hotel TENIS to więcej niż miejsce na nocleg – to przestrzeń, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, czy to w ciszy naszych komfortowych pokoi, w zaciszu restauracji, na kortach tenisowych, czy też relaksując się w basenie czy saunie.

Jako specjaliści w zakresie zakwaterowania i usług gastronomicznych, dbamy o to, by nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Nasze pokoje, każdy z łazienką, TV SAT i dostępem do WIFI, gwarantują komfort i prywatność. Dla tych z Was, którzy cenią aktywny wypoczynek, przygotowaliśmy szeroką gamę atrakcji – od kortów tenisowych, przez strzelnicę, po ścieżkę zdrowia i boiska sportowe.

Rozumiemy też potrzeby biznesu, dlatego nasze sale konferencyjne i imprezowe są w pełni wyposażone w nowoczesne rozwiązania multimedialne i nagłośnienie, idealne na konferencje, szkolenia czy spotkania firmowe. Z kolei wesela, imprezy okolicznościowe i obozy tenisowe organizowane przez nasz zespół pozostają długo w pamięci dzięki indywidualnemu podejściu i dbałości o każdy szczegół.

W Hotelu TENIS zawsze stawiamy na jakość i gościnność. Nasze uprawnienia do sprzedaży napojów alkoholowych pozwalają na organizację wyjątkowych wieczorów przy lampce wybornego trunku. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym gościom kompleksowe doświadczenie, łączące relaks, sport, kulturę i doskonałą kuchnię.

Zapraszamy do odkrywania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych gości, którzy z przyjemnością wracają do Hotelu TENIS, by ponownie przeżyć niezapomniane chwile w naszym towarzystwie. Czekamy na Was w Chrząstowicach, gdzie każdy dzień to nowa historia napisana gościnnością i pasją do doskonałości.

F.U.H. "P.IWO" Iwo Gnieciak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kelner Chrząstowice
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy F.U.H. "P.IWO" Iwo Gnieciak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.U.H. "P.IWO" Iwo Gnieciak

Mapa F.U.H. "P.IWO" Iwo Gnieciak

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Opole
  4. Strzelce Opolskie
  5. Poznań
  6. Pruszcz Gdański
  7. Częstochowa
  8. Katowice
  9. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca F.U.H. "P.IWO" Iwo Gnieciak - oferty archiwalne

  • Kelnerka

    • Chrząstowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 050 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • obsługa klientów restauracji i hotelu
      • drobne prace porządkowe

      Wymagania

      • chęć do pracy
      • książeczka SANEPID

      Oferujemy

      • rzetelne i terminowe rozliczenia
      • pracę w sympatycznym zespole
      • elastyczny grafik

Pracodawcy w Chrząstowicach