Czy to Twoja firma?

NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI sp. j. praca

Dźwirzyno

Witaj w Neptuno, gdzie natura spotyka się z luksusem, a tradycja łączy się z nowoczesnością. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Cię do naszego wyjątkowego świata, gdzie każdy element naszej działalności jest skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Nasze korzenie sięgają gleb żyznych i bujnych, gdzie z troską i pasją uprawiamy rośliny, które później stają się podstawą naszej wyjątkowej diety warzywno-owocowej. W Neptuno Resort & Spa wierzymy, że zdrowie zaczyna się od środka, dlatego nasze menu jest pełne świeżości i naturalnych składników, które pomagają naszym gościom odzyskać równowagę i witalność.

Ale Neptuno to nie tylko oaza zdrowia na talerzu. To także miejsce, gdzie możesz zanurzyć się w głęboki relaks i odnowę biologiczną. Nasz kompleks saun oraz profesjonalne gabinety masażu są stworzone, by zapewnić Ci maksymalne uczucie odprężenia i spokoju. Wspieramy Cię w drodze do harmonii ciała i ducha.

Co nas wyróżnia? To sosnowy las i morskie powietrze, które tworzą specyficzny mikroklimat, idealny do regeneracji sił witalnych. W Neptuno Resort & Spa każdy oddech to krok ku zdrowszemu życiu.

Za kierownicą tego wyjątkowego miejsca stoi dr Paweł Zalicki, współwłaściciel i wizjoner, który swoją wiedzą i doświadczeniem dba o to, by Neptuno było synonimem jakości i doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności.

Zapraszamy Cię, byś doświadczył magii Neptuno, gdzie każdy pobyt przekształca się w niezapomnianą podróż do świata, w którym priorytetem jest Twoje dobrostan. Czekamy na Ciebie, by wspólnie tworzyć historie pełne zdrowia, relaksu i niezapomnianych wrażeń.

NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Barman

    NEPTUNO PAWEŁ ZALICKI SPÓŁKA JAWNA
    • Dźwirzyno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa baru hotelowego, przyjmowanie zamówień, dostarczanie do mycia, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Po okresie próbnym możliwość umowy o pracę na czas określony. Praca w godz. 10-18, 14-22.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1, mile widziane na poziomie A2. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 700 - 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Barman

    • Dźwirzyno

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Dźwirzynie