Czy to Twoja firma?

Gastop Production sp. z o.o. praca

Zabierzów

Jesteśmy Gastop Production, dumny polski producent, który z pasją tworzy innowacyjne bramki i akcesoria kontroli dostępu. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Zabierzowie, skąd rozsyłamy nasze produkty na stadiony całego świata, w tym na prestiżowe imprezy takie jak mistrzostwa świata czy Euro.

Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju, wyznaczaniu nowych standardów w branży i nieustannym dążeniu do doskonałości. Specjalizujemy się w produkcji sprzętu elektrycznego, konstrukcji metalowych, instrumentów pomiarowych i maszyn specjalnego przeznaczenia, a także w handlu hurtowym i transporcie drogowym towarów. Jesteśmy znani z naszego doświadczenia, które przekłada się na najwyższą jakość i niezawodność naszych produktów.

Nasze urządzenia są nie tylko efektywne i trwałe, ale także serwisowalne, co oznacza, że nasi klienci mogą liczyć na długotrwałe wsparcie i utrzymanie sprzętu w doskonałym stanie. To właśnie te cechy sprawiają, że nasze produkty są tak cenione na rynku. Jesteśmy dumni z tego, że nasze rozwiązania pomagają w organizacji bezpiecznych i sprawnie zarządzanych wydarzeń na całym świecie.

W Gastop Production wierzymy, że innowacja i jakość idą w parze. Dlatego nieustannie inwestujemy w nowe technologie i doskonalimy nasze procesy produkcyjne, aby dostarczać naszym klientom rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają ich oczekiwania. Nasze produkty są wyrazem zaangażowania w tworzenie bezpiecznego i funkcjonalnego środowiska dla wszystkich.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, z dumą patrzymy na nasze osiągnięcia i jednocześnie z optymizmem spoglądamy w przyszłość. Rozwijamy się nieprzerwanie, ponieważ naszym celem jest być liderem w dziedzinie kontroli dostępu, stale podnosząc poprzeczkę dla innych w branży.

Zapraszamy do współpracy z Gastop Production – razem możemy stworzyć bezpieczniejsze i bardziej zaawansowane technologicznie przestrzenie dla wszystkich.

Gastop Production Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Gastop Production Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gastop Production Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy

Mapa Gastop Production Sp. z o.o

Siedziba główna

Gastop Production Sp. z o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Gastop Production Sp. z o.o
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Rzeszów
  3. Wrocław
  4. Gliwice
  5. Sosnowiec
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Gastop Production Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Konstruktor Urządzeń Elektromechanicznych

    • Zabierzów
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Firma produkcyjna GASTOP PRODUCTION SP. Z O.O. o ugruntowanej pozycji

      na rynkach międzynarodowych, poszukuje osoby na stanowisko:

      Konstruktor Urządzeń Elektromechanicznych

      Miejsce pracy: Kraków (okolice), Zabierzów (pow. krakowski)

      Zakres obowiązków

      • projektowanie urządzeń elektromechanicznych z wykorzystaniem programów komputerowych,
      • modyfikacje, aktualizacje istniejących projektów,
      • opracowywanie dokumentacji technicznej,
      • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za prace wykonawcze.

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne,
      • znajomość programów graficznych,
      • kreatywność,
      • umiejętność samodzielnej pracy,
      • komunikatywność.

      Mile widziane:

      • doświadczenie w pracy z dokumentacją,
      • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • pracę w zgranym zespole,
      • pomoc w zdobywaniu wiedzy z przedmiotowego zakresu.

Pracodawcy w Zabierzowie