Czy to Twoja firma?

ANG Wentylacja sp. z o.o. praca

Modlnica

Firma ANG od 25 lat jest producentem, importerem i dystrybutorem wentylacji i klimatyzacji takich marek jak Venture Industries, Systemair, Vents, Frapol, Vanas, Tesslagreen, Smay, Mercor a w klimatyzacji ANDE, BOSCH, ENTALPIA, RODIGAZ i wielu innych. W swojej ofercie posiadamy wszystkie urządzenia i akcesoria potrzebne do systemów wentylacji i klimatyzacji. Pod własną marką ANG produkujemy pełen asortyment wentylacyjny, kanały i kształtki o przekroju okrągłym i prostokątnym. Jesteśmy też właścicielem marki klimatyzacji ANDE.

ANG Wentylacja Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy praca fizyczna obsługa klienta / call center magazyn

Oferty pracy ANG Wentylacja Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANG Wentylacja Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ANG Wentylacja Sp. z o.o.

Siedziba główna

ANG Wentylacja Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
ANG Wentylacja Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Wrocław
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ANG Wentylacja Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. handlowych w branży HVAC Modlnica k. Krakowa

    • Modlnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 000-15 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pozyskiwanie i budowa relacji z Klientami

      Kontakt z klientami końcowymi, projektantami, wykonawcami, instalatorami,

      Zapewnienie realizacji celów sprzedażowych

      Fachowe doradztwo techniczno - handlowe

      Przygotowywanie ofert techniczno - handlowych w zakresie asortymentu firmy

      Obsługa kontrahentów w zakresie fakturowania

      Dbałość o pozytywne relacje z partnerami

      Wymagania

      Minimum średnie wykształcenie

      Umiejętności sprzedażowe

      Umiejętności negocjacyjne

      Umiejętności nawiązywania długoterminowych relacji z Klientami

      Mile widziana znajomość programu Vendo

      Wysoka kultura osobista

      Motywacji do rozwoju zawodowego

      Znajomości pakietu Office

      znajomość branży wentylacyjnej będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, dodatkowo wynagrodzenie prowizyjne

      Praca w dużej, stabilnej firmie

      Możliwości rozwoju zawodowego

      Samodzielne stanowisko

      Nowoczesne narzędzia pracy

      Gwarantujemy dobre warunki i zatrudnienie na umowę o pracę

Pracodawcy w Modlnicy