UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Czy to Twoja firma?

UNIQA Polska S.A. praca

Warszawa

Od 30 lat w Polsce tworzymy wyjątkowe miejsce pracy UNIQA.  Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce. Chcemy, aby klienci wybierający UNIQA, wybierali lepsze życie.
Zapewniamy im to, ubezpieczając i otaczając opieką ich zdrowie, życie i majątek. Co więcej, chcemy inspirować klientów do lepszego życia - dłuższego, zdrowszego i bezpieczniejszego.

Z tą samą troską myślimy o naszych pracownikach.

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) obsługa klienta / call center księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Praca alert - powiadomienia

Praca UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe

Mapa UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Oddział Warszawa

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - oferty archiwalne

  • Młodsza/y Specjalistka/Specjalista ds. Obsługi Klienta

    UNIQA Polska S.A.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Twoim głównym zadaniem będzie odbieranie połączeń przychodzących oraz udzielanie informacji na temat etapu szkody,
      • podczas rozmów będziesz rejestrować szkody z ubezpieczeń komunikacyjnych jak i majątkowych,
      • będziesz sprawdzać i modyfikować wprowadzone dane tak aby pomóc koleżankom/kolegom z likwidacji szkód,
      • będziesz również odpowiedzialna/y za utrzymanie dobrych relacji z naszymi Klientami oraz utrzymanie pozytywnego wizerunku UNIQA zgodnego z naszymi standardami.

      Wymagania

      • doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta,
      • umiejętne pozyskiwania informacji oraz jasne formułowanie myśli w formie ustnej i pisemnej,
      • łatwość w nawiązywaniu relacji,
      • chęć pomocy klientom,
      • zaangażowanie w realizację wykonywanych zadań,
      • sprawne posługiwanie się komputerem oraz wielozadaniowość,
      • wykształcenie min. średnie.

      Oferujemy

      Specjalnie dla Ciebie mamy:

      • kulturę organizacyjną opartą na 5 wartościach: wspólnota, prostota, klient przede wszystkim, odpowiedzialność i wiarygodność,
      • pracę w systemie hybrydowym (obecność w biurze 1 raz w tygodniu),
      • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 oraz jedną sobotę w miesiącu którą odbierzesz w wybranym przez siebie dniu,
      • szkolenie wdrożeniowe z udziałem trenera lub eksperta,
      • sprzęt który będzie potrzebny do pracy tj. laptop, dodatkowy monitor oraz słuchawki,
      • dobrą atmosferę pracy w zespole, otwartość na Twoje inicjatywy i wsparcie w ich realizacji,
      • kafeteryjny system benefitów – to Ty decydujesz z czego korzystasz.

  • Doradca ds. Ubezpieczeń w Departamencie Sprzedaży Call Center (praca zdalna)

    • Warszawa
    • praca zdalna
    • bez doświadczenia

      • telefoniczna sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych i nieruchomości dla Klientów zainteresowanych naszą ofertą (połączenia przychodzące) oraz oferowanie dodatkowych ubezpieczeń naszym Klientom, doradzanie przy wyborze właściwej oferty,
      • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta,
      • budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami,
      • realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych.

      Wymagania

      Zapraszamy Cię do naszego zespołu jeśli:

      • lubisz słuchać ludzi i wybierać dla nich najlepsze rozwiązania,
      • lubisz pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole,
      • lubisz odnosić sukces,
      • pozytywne nastawienie i energia dają Ci siłę do działania,
      • masz minimum średnie wykształcenie.

      Cieszymy się, że jesteś na TAK.

      Oferujemy

      • umowę o pracę – pełen etat,
      • możliwość pracy zdalnej również po okresie pandemii,
      • otrzymasz pełne wdrożenie i dzięki szkoleniom nauczymy Cię wszystkiego od podstaw,
      • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus miesięczna premia uzależniona od wyników),
      • pracując u nas dostaniesz pakiet benefitów, które sam sobie wybierzesz w Kafeterii,
      • imprezy integracyjne i spotkania,
      • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji,
      • zmianowy system pracy.

Pracodawcy w Warszawie