Czy to Twoja firma?

Chemirol praca

Mogilno

    

Chemirol najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport praca fizyczna badania i rozwój media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Chemirol

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Chemirol

Mapa Chemirol

Siedziba główna

Chemirol poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

 • Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Chemirol Sp. z o.o. powstało w 1990 roku w Mogilnie, jako niewielka hurtownia środków ochrony roślin. Trafione decyzje i inwestycje w rozwój oraz specjalistów sprawiły, że dziś Chemirol jest jednym z liderów obsługi polskiego rolnictwa.

  Praca w Chemirolu to nie tylko sprzedaż środków wspomagających uprawę roślin. Hurtownia obsługuje kompleksowo rolnictwo, co oznacza szeroki zakres asortymentu. Co więcej, firma przez lata zdobywała doświadczenie w zakresie prac na roli i obecnie świadczy także usługi doradcze. Przyjrzyjmy się nieco bliżej PUH Chemirol.

  Video

  Działalność firmy PUH Chemirol

  PUH Chemirol powstało jako lokalna hurtownia środków ochrony roślin. Pierwsza dekada działalności przyniosła zwiększenie zasięgu do całego kraju oraz ugruntowanie marki w świadomości rolników. Coraz mocniejsza pozycja na rynku pozwoliła śmielej inwestować w rozwój. Firma zdecydowała się w 2007 roku zbudować sztab specjalistów odpowiedzialnych za gromadzenie doświadczenia i rozwój produktów. Te działania przyniosły własne linie produktów oraz rozwinięcie działalności doradczej.

  Obecnie PUH Chemirol zatrudnia przeszło 900 pracowników, którzy dbają o rozwój i sprzedaż produktów. Świadczą usługi doradcze dla klientów poszukujących pomocy w trudnych tematach uprawy roli. Firma z małej hurtowni przerodziła się w kompleksowego partnera rolników.

  W ofercie PUH Chemirol można znaleźć:

  • Środki ochrony roślin
  • Nawozy rolnicze
  • Nawozy dolistne i ogrodnicze
  • Materiał siewny
  • Skup płodów rolnych
  • Pasze
  • Folie, siatki, sznurki i włókniny
  • Maszyny rolnicze i serwis
  • Węgiel

  Przedsiębiorstwo oferuje także wspomniane agrodoradztwo. Pracownicy firmy spotykają się z klientami i doradzają produkty oraz rozwiązania dla konkretnych potrzeb. Chemirol daje także wskazówki odnośnie różnych kwestii związanych z uprawą roli. Na stronie www.chemirol.com.pl można znaleźć dział Agrodoradztwo, w którym znajdują się cenne wskazówki oraz porady dla rolników i nie tylko. Chemirol stara się wyjść do klienta i w miarę możliwości dzielić całym doświadczeniem zebranym przez 30 lat działalności na rynku.

  Video

  Firma posiada sieć hurtowni rozlokowanych w całej Polsce oraz 11 elewatorów prowadzących skup płodów rolnych, skupiających się na zbożach. Każdy z elewatorów posiada laboratorium prowadzące badania jakości skupowanych plonów.

  Branżowe sukcesy firmy PUH Chemirol

  PUH Chemirol od początku swojego istnienia stawiał duży nacisk na jakość oferowanych produktów oraz pełne wsparcie dla klientów. W efekcie firma pięła się do czołówki branży i przy tym wielokrotnie została doceniona przez organizatorów różnych plebiscytów.

  Przedsiębiorstwo w 2018 roku znalazło się w "Złotej Setce Polskiego Rolnictwa", czyli plebiscycie magazynu "Wprost". PUH Chemirol znalazł się na 19 miejscu w klasyfikacji ogólnej oraz zwyciężył w kategorii dystrybutorów.

  W 2017 roku PUH Chemirol zdobył tytuł "Geparda Biznesu" oraz "Brylantu Polskiej Gospodarki". Oba tytuły przyznał Instytut Europejskiego Biznesu, a Chemirol w zestawieniu 1762 firm znalazł się na 19 pozycji. Dużym osiągnięciem firmy było zdobycie w 2017 roku Certyfikatu i Złotego Godła w programie Najwyższa Jakość Quality International. Kryterium wyróżnienia przyznawanego przez niezależne organizacje jest jakość produkcji, świadczonych usług oraz zarządzania. Wygląda więc na to, że PUH Chemirol jest nie tylko firmą dobrą dla klientów, ale także pracowników.

  Praca w firmie PUH Chemirol

  Główną działalnością PUH Chemirol jest sprzedaż produktów dla rolnictwa. Jednak w tym przedsiębiorstwie pracę znajdą nie tylko sprzedawcy, ale przede wszystkim potrzebni są specjaliści do roli przedstawicieli handlowych oraz doradców klienta. Firma poszukuje także regularnie magazynierów oraz pracowników centrali wspomagających procesy rozwoju firmy.

  PUH Chemirol posiada rozbudowaną sieć sklepów w całej Polsce, a także wspomniane wcześniej elewatory z laboratoriami. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia przeszło 900 osób i ciągle rozwija swój zespół pracowników.

  Osoby zainteresowane pracą w PUH Chemirol znajdą aktualne oferty pracy na stronie internetowej: https://chemirol.com.pl/pl_PL/content/oferty-pracy. Kandydaci mogą przesyłać aplikacje na podane w ogłoszeniach adresy mailowe. Firma kontaktuje się z wybranymi kandydatami.

  Opinie o firmie PUH Chemirol

  PUH Chemirol będąc jednym z czołowych przedsiębiorstw w polskim rolnictwie, musi się liczyć z faktem, że firma będzie poddawana ocenie w sieci. Wiele osób przed aplikowaniem chce poznać warunki pracy oraz atmosferę w danym przedsiębiorstwie. Nie inaczej jest w przypadku kandydatów do PUH Chemirol.

  W sieci można znaleźć nieco opinii na temat PUH Chemirol, choć jest ich dość mało, a niewiele z nich to świeże wpisy. Taka sytuacja daje pozytywny znak, ponieważ jak wszyscy wiemy, najczęściej w internecie wylewa się żale. W tym wypadku wygląda na to, że firma dba o swoich pracowników, choć osoby wypowiadające się w sieci wskazują kilka problemów.

  Przede wszystkim pracownicy narzekają na dwie kwestie. Jedną z nich są przeciętne wynagrodzenia, które mogłyby być wyższe. Drugą jest brak dodatkowych benefitów. Warto jednak podkreślić, że większość takich opinii pochodzi sprzed kilku lat, więc sytuacja mogła się zmienić. Warto samemu sprawdzić, co do zaoferowania ma firma. Tym bardziej że wszyscy podkreślają bardzo dobrą atmosferę w PUH Chemirol.

  Źródło: www.absolvent.pl

  Źródło: www.goldenline.pl

  Kontakt do firmy PUH Chemirol

  Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z firmą PUH Chemirol, to możesz skorzystać z wielu dróg w zależności od potrzeb, jakie posiadasz. Firma opublikowała szczegółową rozpiskę danych kontaktowych na swojej stronie internetowej: www.chemirol.com.pl. Możecie ją także zobaczyć na poniższym zdjęciu:

  Źródło: www.chemirol.com.pl

  Firma PUH Chemirol jest również aktywna w social mediach i posiada swoje kanały na kilku portalach. Odwiedzając profile firmy, można dokładniej zapoznać się z jej działalnością i poznać detale oferowanych produktów.

  Facebook ikona
  YouTube ikona
  LinkedIn ikona

   

  https://www.facebook.com/byChemirol/

   

   

  https://www.youtube.com/channel/UCBR6brooKo0JdYM0v5hRL1A/featured

   

   

  https://www.linkedin.com/company/puhchemirol/

   

   

  PUH Chemirol zaczynał jako lokalna hurtownia w Mogilnie, a dziś jest firmą znaną w całej Polsce. Sieć hurtowni oferująca rozmaite środki do prowadzenia roli oraz hodowli ciągle się rozwija, mając w asortymencie coraz więcej produktów własnych marek. Przedsiębiorstwo zdaje się być ciekawym miejscem do pracy, o czym świadczy mało narzekań w sieci. Z pewnością osoby zainteresowane branżą mogą sprawdzić na własnej skórze pracę w PUH Chemirol.

Pracodawcy w Mogilnie