Czy to Twoja firma?

GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MOGILNIE praca

Mogilno

W sercu malowniczego Mogilna, tam gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska". Od lat jesteśmy nieodłącznym elementem lokalnej społeczności, dostarczając naszym klientom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale i miejsce, w którym każdy czuje się jak u siebie w domu.

Nasza historia jest opowieścią o zaangażowaniu i ciężkiej pracy, które zaowocowały zaufaniem i lojalnością naszych klientów. Z dumą zatrudniamy 75 osób, które każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, by nasze piekarnie pachniały świeżym chlebem, a ciastkarnie kusiły słodkościami, które rozpieszczają podniebienia.

Nie ograniczamy się jednak do wypieków. Nasza stacja obsługi samochodów dba o to, by podróże naszych klientów były bezpieczne i komfortowe. Rozumiemy też potrzeby naszych rolników, dlatego oferujemy magazyny ze sprzedażą nawozów, materiałów budowlanych, pasz i opału, a także punkty skupu zbóż i rzepaku. Wierzymy, że wsparcie lokalnej gospodarki jest kluczem do wspólnego rozwoju i dobrobytu.

Nasze sklepy detaliczne i stoisko w MILA to miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Bogaty asortyment, przyjazna obsługa i atmosfera pełna ciepła to nasze znaki rozpoznawcze. Dodatkowo, oferujemy wynajem budynków oraz pomieszczeń magazynowych i handlowych, zapewniając elastyczne rozwiązania dla biznesu naszych partnerów.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią życia mieszkańców Mogilna i okolic. Nasze wartości to solidność, zaufanie i dbałość o wspólne dobro. Zapraszamy do odwiedzenia nas i doświadczenia gościnności, która jest naszym dziedzictwem i przyszłością. Razem tworzymy historię pełną smaku i zaangażowania.

GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MOGILNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka motoryzacja

Oferty pracy GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MOGILNIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MOGILNIE

Mapa GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MOGILNIE

Siedziba główna

Sklep w Wylatowie

GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MOGILNIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MOGILNIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Barcin
  2. Bydgoszcz
  3. Janikowo
  4. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MOGILNIE - oferty archiwalne

  • Cukiernik

    • Mogilno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wyrób ciast

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: podstawowy wyrób ciast

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Piekarz

    • Mogilno

      wyrób pieczywa

      Wymagania

      • Inne wymagania: podstawowy wyrób pieczywa

      Oferujemy

Pracodawcy w Mogilnie