Semisul Poland Sp z o.o.

Semisul Poland Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna it (informatyka) logistyka / spedycja / transport zarządzanie / dyrekcja bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy Semisul Poland Sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Semisul Poland Sp z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Semisul Poland Sp z o.o.

Siedziba główna

Semisul Poland Sp z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Semisul Poland Sp z o.o.

Pełna nazwa
SEMISUL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Aleja Niepodległości 18 02-653 Warszawa
NIP
5252524751
REGON
145925748
KRS
0000405204
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
14.12.2011
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Semisul Poland Sp z o.o.

3.7

Na podstawie 32 oceny z Google.

Zygmunt Klimek

"Jedna z lepszych, o ile nie najlepszych agencji pośrednictwa pracy. Można liczyć, że wszystkie niezbędne informacje zostaną w pełni wyjaśnione, co pozwoli na rozwianie wszelkich wątpliwości. Z kolei profesjonalne podejście rekruterów oraz kompetentna obsługa ze strony biura pozwala na szybkie załatwienie każdej sprawy. Z czystym sumieniem polecam usługi Semisul, z których pewnie nie raz będę miał jeszcze okazję skorzystać."

rok temu

Cezary Jabłoński

"Świetna firma. Miałem okazję działać z wieloma pośrednikami. Wszędzie to samo - masa zbędnych, męczących i czasochłonnych procedur. W tej firmie działa to inaczej - wszystko przebiega bardzo sprawnie. Super działa infolinia - sprawnie odpowiadali na moje pytania, co dodatkowo pobudziło moje zaufanie. Organizacja wyjazdu na plus - było zagwarantowane zakwaterowanie, a i stawki bardzo przyjemne. Polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym pracą za granicą."

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Wrocław
  4. Gdańsk
  5. Kraków
  6. Łódź
  7. Lublin
  8. Bydgoszcz
  9. Bielsko-Biała
  10. Szczecin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Semisul Poland Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds kadrowo - administarcyjnych

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 500-6 500 zł / mies.
    • Semisul Poland od 2006 roku działa na rynku polskim i specjalizuje się w branży przemysłowej i zapewnianiu swoim kandydatom atrakcyjnych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym.

      W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy Kandydatek / Kandydatów do naszego warszawskiego zespołu.

      Numer rejestracji firmy w WUP: 7961

      Zakres obowiązków

      Główny profil zadań:

      • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej z biura
      • Prowadzenie dokumentacji kadrowej i list Pracowników
      • Monitorowanie obecności Pracowników na projektach
      • Przygotowywanie statystyk i raportów dotyczących administrowania personelem
      • Bieżące prace administracyjne biura

      Wymagania

      Dołącz do nas, jeśli:

      • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku;
      • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim - min. na poziomie B2
      • Dobrze znasz Pakiet MS Office: szczególnie Excel, Word
      • Lubisz pracować z ludźmi w dynamicznym wielozadaniowym środowisku
      • Odpowiedzialność, dokładność, efektywność działania to Twoje główne kompetencje

      Oferujemy

      • Pracę w warszawskim biurze, blisko Metra
      • Możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym
      • Zespołową, efektywną atmosferę
      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • Możliwość rozwoju

  • Specjalista ds rekrutacji

    • Warszawa
    • Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i zapewnianiu swoim Pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym.

      W związku z rozwojem naszej firmy, do naszego biura w Warszawie poszukujemy kandydatów do naszego Zespołu HR.

      • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska w branży przemysłowej na projekty zlokalizowane na rynku międzynarodowym
      • Aktywne działania skoncentrowane na poszukiwaniach i kontaktowaniu się z kandydatami
      • Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji
      • Bieżąca aktualizacja bazy danych kandydatów
      • Przeprowadzanie zdalnych spotkań rekrutacyjnych
      • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji i kontaktów z kandydatami
      • Realizacja dokumentacji związanej z procesem rekrutacyjno - zatrudnieniowym
      • Aktywne prowadzenie mediów społecznościowych

      Wymagania

      Dołącz do nas jeśli posiadasz:

      • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w obszarze międzynarodowych projektów przemysłowych, a w szczególnosci w agencji pracy tymczasowej;
      • Komunikatywną znajomość języka angielskiego - min. B2
      • Bardzo dobrą organizacje pracy i nastawienie na osiągnięcie wyznaczonego celu
      • Wysokie umiejętności komunikacyjne - zdolność nawiązywania i utrzymywania relacji z kandydatami oraz z klientami
      • Kreatywność w zakresie poszukiwania nowych rozwiązań w procesie pozyskiwania kandydatów

      Oferujemy

  • Piaskarz / Malarz

    • Włochy
    • Wymagania:
      • doświadczenie na podobnym stanowisku na projektach stoczniowych
      Zadania:
      • malowanie i piaskowanie elementów
      Oferujemy:
      • 15 euro na godzinę netto
      • transfer na projekt z Polski
      • codzienny dojazd do pracy i z pracy
      • zakwaterowanie

Pracodawcy w Warszawie