Cab-instal Sp. z o.o. Sp. k.

Czy to Twoja firma?

Cab-instal sp. z o.o. Sp. k. praca

Czechowice-Dziedzice

Firma Cab-Instal Sp. z o.o. powstała w 2009 roku. Od samego początku świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz serwisu instalacji elektrycznych dla potrzeb przemysłu z ukierunkowaniem na branżę górniczą oraz energetyczną, spełniając wysokie wymagania Naszych Klientów.

Cab-instal Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Cab-instal Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cab-instal Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Cab-instal Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Gliwice
  4. Wodzisław Śląski
  5. Warszawa
  6. Ruda Śląska
  7. Łódź
  8. Zabrze
  9. Bydgoszcz
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Cab-instal Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Elektromonter pod ziemią PG Silesia

    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Cab-instal Sp. z o.o. Sp. k. z Gliwic działająca w branży elektrycznej górniczej, zajmująca się kompleksowym wykonywaniem instalacji elektrycznych dla potrzeb przemysłu w tym górnictwa poszukuje chętnych do pracy na stanowisku:

      Elektromonter pod ziemią PG Silesia

      Miejsce pracy: Czechowice - Dziedzice

      Dla wszystkich nowoprzyjętych pracowników, którzy zostaną z nami przez rok

      przewidywana premia w wysokości 500,00 zł netto!

      Zakres obowiązków

      • wypełnianie obowiązków związanych z pracą elektromonetra.

      Wymagania

      • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryk lub elektromonter,
      • podstawowa znajomość symboli i schematów elektrycznych,
      • umiejętność czytania rysunków technicznych,
      • mile widziane uprawnienia elektryczne,
      • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.
      • możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • dobre warunki pracy i płacy (wynagrodzenie 3 - 5 tys. zł w zależności od umiejętności i doświadczenia) + bony na posiłek regeneracyjny 30 zł za dzień,
      • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie branży elektrycznej,
      • szkolenia w zakresie elektrycznym, dla osób bez doświadczenia w pracy pod ziemią szkolenia przygotowujące.

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach